Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 09-09-19, 21:28
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.381
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από evina Εμφάνιση μηνυμάτων
Εφ οσων από τους όρους επιτρέπεται να έχω τα blog στην υπογραφή δεν καταλαβαίνω που υπάρχει το πρόβλημα ..επίσης στο ένα blog γίνεται αναφορά και στο forum με ενεργούς συνδέσμους...δεν παραπέμπω μέλη του φόρουμ με συνδέσμους στο μπλογκ ετσι ώστε να διαβάζουν από κει αναρτήσεις κτλ κι αν το έκανα περιστασιακά επίσης δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα...
Και όμως απαγορεύονται. Εκ του κανονισμού http://www.aquatek.gr/vb/announcement.php?f=23 "Διαφημίσεις οποιουδήποτε είδους χωρίς την έγγραφη συναίνεση του administrator. Επίσης απαγορεύεται το spamming (αποστολή ανεπιθύμητου ή διαφημιστικού μηνύματος) είτε δημόσια είτε με προσωπικά μηνύματα.", επίσης "Απαγορεύεται η διαφήμιση εμπορικών και μη προϊόντων και υπηρεσιών, με την τοποθέτηση links ή banners στην υπογραφή. Σε αυτήν τη περίπτωση, οι ανάλογες υπογραφές θα αφαιρούνται άμεσα.", ανεξάρτητα αν κάποιες φορές κάτι μας διαφύγει, το θεωρήσουμε αμελητέο ή κάνουμε τα στραβά μάτια.
Αν βγάζω κάνα διφραγκο απ' τις διαφησεις δε νομίζω να σας απασχολεί ιδιαίτερα μας απασχολεί γιατί χρησιμοποιείς γι' αυτό το σκοπό και τις σελίδες του GAB και όχι για άλλο λόγο.κ επίσης ναι,γράφτηκα στο aquatek για να μου λύνονται απορίες κι αν κ εφ'οσων μπορώ να απαντάω κι εγώ..πάλι δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα...εξάλλου την δική σας προσφορά δεν την αμφισβήτησα κάπου ...

Δεν έχω κανένα πρόβλημα να μην ξαναγράψω εδώ μέσα και μάλιστα να κλείσω και το προφίλ μου..(αν γίνεται)...Ούτε εγώ έχω κάποιο πρόβλημα. Αν θέλεις να γίνει Ban ο λογαριασμός σου στείλε μου ένα πμ

Συμφωνώ ότι πήγε αλλού για αλλού το θέμα και δεν εχει κανένα νόημα να μένει ανοιχτό.
Για το τελευταίο ίσως να φταίει ο Πλάτωνας ή ο Αριστοφάνης. Θα το διορθώσουμε κλείνοντας εδώ το θέμα. Οι υπογραφή σου θα διαγραφεί σε εύλογο χρόνο (για να δώσουμε τον χρόνο να καταλάβουν και όσοι διαβάζουν όλη αυτή την ανούσια συνομιλία σε τι αναφέρομαι και να προλάβεις να βγάλεις και κάνα διφραγκάκι από τους περίεργους .
Και πάλι καληνύχτα σας.
 
Page generated in 0,01535 seconds with 11 queries