Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 22-01-16, 15:23
Το avatar του χρήστη Μισφιτ
Μισφιτ Ο χρήστης Μισφιτ δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 12-12-2015
Περιοχή: Παλληνη
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από anthia Εμφάνιση μηνυμάτων
δ εχω πλυνει τπτ με νερο αλλα στις αλλαγες μου το νερο ειναι απο βρυση..αυτο παιζει ρολο...????βεβαια βαζω αντιχλωριο κ βακτηρια(λιγα) με καθε αλλαγη....ναι σιγουρα το απογευμα θα σας πω ακριβως οτι εχω στο ενυδρειο. Μα στην αρχη ειχα κ 2 γεννες αλλα δ ηξερα κ τα εφαγαν οι ασπλαχνες μανουλες... Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια παιδια σας ειμαι υποχρεη
T ζωοτοκα δεν εχουν προβ με τις αλλαγες με νερο βρυσης.Και ειδικα τα γκαπακια ως τα πιο ανθεκτικα και ευσπροσαρμοστα .Τωρα οσον αφορα τις ουρες εκτιμω οτι καποιο απο τα θηλυκα σου ειναι επιθετικο(συνηθως απο στρες ειδικα εαν δεν εχει καποιο σημειο να παει να κρυφτει γιανα γεννησει η να ηρεμησει).Αν δεν εχεις φυτα μεσα να κρυφτει ο γονος, δεν θα δεις ποτε να μεγαλανωνουν τα μικρα απο τις γεννες.Προσωπικα δεν εχω βαλει ποτε γενηστρα ουτε μετεφερα στην καραντινα μ καμια θηλυκια ποτε τοσα χρονια και δοξα τον θεο εχω μοιρασει σε παρα πολλα ατομα.Δοκιμασα και ξιφοφορους 1 φορα πριν χρονια αλλα επεσα σε τραμπουκους(τελειως χαλια χαρακτηρες) οποτε τα γυρισα πισω.
__________________
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια( και σε οποια εθνικοτητα προτιμαει ).
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01537 seconds with 11 queries