Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 29-10-10, 17:30
Το avatar του χρήστη kokos125
kokos125 Ο χρήστης kokos125 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-10-2009
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ
Μηνύματα: 434
Προεπιλογή

Καλησπερα και απο εμενα.Καλως ηρθες στα αλμυρα, οπλισου με υπομονη γνωση, αγαπη αλλα και αφοσιωση και θα εχεις ενα ασφαλη μακρυ και ευχαριστο ταξιδι.Το ενυδρειο σου ειναι κυβος απ οτι καταλαβα απο τις διαστασεις που δινεις.Το αποτελεσμα του ενυδρειο σο εξαρταται απο το ποσο χρημα εισαι διατεθιμενος να χαλασεις, απο το αν θελεις να βλεπεις τον εξοπλισμο(εμφανης) και ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.Εγω ας πουμε σαν πρωτη επαφη με την θαλασσα εκαν fowlr βραχο κυκλοφορια σκιμερ αντιφος ανθρακα και τελος...Βεβαια θα στερηθεις τα κοραλια αλλα αν ακουσεις κοστος σε εξολισμο και συντηρηση που εχουν τετοιου επιπεδου ενυδρεια θα φυγεις τρεχοντας.Οποτε εγω δινω ψηφο στο πρωτο.Αν πας σε fo θα χρειαστεις τριμενο κοραλι ζωντανο βραχο σκιμερ κυκλοφορητες και αντιφος/ανθρακα + φωτισμο της αρεσκειας σου.Εδω εχεις πολλες επιλογες ως προς τις τιμες.Κυκλοφορητες κινεζικους με 10 ευρω εως καποιους ξακουστους με 50 80 τον ενα σκιμερακι απο αγγελια η καινουργιο υπολογισε κανενα 100αρικο, ζβ υπολογισε καμια 8 10 κιλα και αραγωνιτη παλι απο αγγελια.Υπαρχει και μια αλλη λυση.Το παιδι που πηρα εγω βραχο εχει ενα red sea max (Τα εχει ολα στην πλατη του ενυδρειου κρυμμενα και δεν φενεταια τπτ)130l και το δινει 350 ευρω με το επιπλο του!!!!!Σκεψου το γιατι και με το φτιαχτο καπου εκει θα πας με το σκιμερ και την κυκλοφορια.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01435 seconds with 11 queries