Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 01-12-14, 14:26
zombie92 Ο χρήστης zombie92 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 30-11-2014
Περιοχή: Thessaloniki
Μηνύματα: 10
Προεπιλογή

Γεια σας και πάλι! Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.

Φίλε @johnpecn, αυτό για το μαύρο χαρτόνι το σκέφτηκα κι εγώ αλλά και ο @tyrinthos έχει δίκιο για τον φωτεινό τοίχο. Βέβαια, εγώ σπάνια έχω ανοιχτά φώτα μέσα στο σπίτι, συνήθως είμαι με λαμπατέρ, γιατί προτιμώ το σκοτάδι,οπότε καταλαβαίνετε πόσο ταιριάζω με τον μονομάχο! <3 Αν το χαρτόνι είναι ματ, παίζει να καθρεφτίζεται; Αυτό για το μαύρο φόντο το έχω ξαναδιαβάσει κάπου ότι τα τρομάζει αλλά μόνο αν πρόκειται για κάτι γυαλιστερό...

Πρώτα απ' όλα, σας στέλνω φάκελο με τον εξοπλισμό που έχω τώρα (έχω βάλει και βίντεο για τον ήχο, αν και νομίζω ότι αλλοιώνεται/μεγεθύνεται αρκετά σε σχέση με τον πραγματικό ήχο, αλλά ίσως μπορείτε να καταλάβετε κάτι): https://www.dropbox.com/sh/7w3r6q421...BDHzyr2Na?dl=0

Επίσης, να ξεκαθαρίσω ότι ούτε βιάζομαι να βάλω ψάρι ούτε φιλοδοξώ να προσθέσω άλλα ψάρια μελλοντικά.

Φίλε @delta66,
1, 2. Δες το φάκελο/λινκ. Έχει καπάκι. Για το φίλτρο αυτά που μου λέτε δεν τα καταλαβαίνω πλήρως. Να ανοίξω, να κόψω, να βάλω "μακαρόνι" και τα συναφή... Πόσο, πού, πώς...;
5. Το χαλικάκι είναι πολύ λεπτό και σε φυσικές αποχρώσεις. Αλλά θα ελέγξω αυτό που λες με το ακουαφόρτε.
6. Ως προς τα φυτά, σκέφτομαι σοβαρά ανούμπια, αφού είναι εύκολο και ταιριάζει με αυτό που σκέφτομαι να "χτίσω" (να βάλω δηλαδή μέσα το ξύλο, όπως μου προτείνατε όλοι σας).
7. Τελικά προτείνετε να αγοράσω τεστ νερού;

Όσο για το αλάτι, αλάτι φαγητού;;;;; Να βάλω με το που/πριν πάρω τον μονομάχο τόσα γραμμάρια όσα και τα λίτρα του νερού;
-------------------------
Α! Φυτό (ανούμπια που σκέφτομαι δηλαδή) να πάρω πριν ή αφού πάρω τον μονομάχο...;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zombie92 : 01-12-14 στις 14:26 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01533 seconds with 11 queries