Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 14-12-21, 03:26
Sasa_25 Ο χρήστης Sasa_25 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-11-2021
Περιοχή: ΧΙΟΣ
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή

Update: Με πήρε τηλέφωνο ο άνθρωπος σήμερα και μου είπε ότι το έχει κολλήσει εδώ και δύο μέρες, αλλά η σιλικόνη δεν συμπεριφέρεται όπως περίμενε και ήθελε να το διαλύσει και να το φτιάξει από την αρχή, με 8mm τζάμι, γιατί όταν το τρόχισε η ωφέλιμη επιφάνεια έμεινε 4mm από 6mm που ήταν αρχικά το τζάμι και έτσι δεν μπορούσε να μου εγγυηθεί ότι δεν θα χάνει νερό...Για να μην πολυλογώ και σας κουράζω, το ακύρωσα. Δε νομίζω ότι με αυτά που ειπώθηκαν πάλι, είχα άλλη επιλογή. Του είπα πολύ ευγενικά ότι δεν αισθανόμουν ασφαλής και μόνος του μου είπε ο άνθρωπος να μην στεναχωριέμαι και να πάρω ένα έτοιμο και ότι δεν θα πάει χαμένο, γιατί κόβει συνέχεια τζάμια για γυάλες, για ένα πετ σοπ που έχουμε εδώ, που δεν τους πολυνοιάζει η εμφάνιση και το ενισχύουν εκείνοι από μέσα με ένα κιλό σιλικόνη και θα το δώσει σε αυτούς. Προσφέρθηκα φυσικά να πληρώσω τα τζάμια και κάτι για τον κόπο του, αλλά δε δέχτηκε και ήταν ανένδοτος. Οπότε...back to the start. Θα περιμένω μέχρι να έχω τα χρήματα, να αγοράσω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ένα ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΟ Juwel Primo 70. Αν μου τύχει τίποτα πάλι και με αυτό, θα το πάρω απόφαση ότι δεν με θέλει η τύχη και θα τα παρατήσω! Χαχαχαχαχχα!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01393 seconds with 11 queries