Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 11-12-21, 01:12
Sasa_25 Ο χρήστης Sasa_25 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-11-2021
Περιοχή: ΧΙΟΣ
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thanasisg Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα,

παρακολουθώ το θέμα σου και ομολογώ ότι έχεις καταφέρει να με αγχώσεις λίγο .

Γενικότερο σχόλιο αν μου επιτρέπεις: άσε τις ντροπές και ακύρωσε αν προλαβαίνεις την παραγγελία σου στον τζαμά. Δεν θεωρώ σωστό να σε ρωτάει αν και που πρέπει να βάλει τις κόντρες. Ξέρεις αν θα κολλήσει τα τζάμια σωστά και καθαρά? Σε κάθε περίπτωση πριν βάλεις το ενυδρείο μέσα στο σπίτι κάνε μια δοκιμή σε κάποια βεράντα!!
Καλησπέρα! Αν έχεις αγχωθεί εσύ, εγώ να δεις πώς είμαι από το άγχος! Μου έχει σηκωθεί το μαλλί όρθιο, σαν να με έχει χτενίσει αγουροξυπνημένος ο Τρύφωνας Σαμαράς, με κριθαράκι στο μάτι. Παρόλα αυτά, προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη. Δε με "παίρνει" να ακυρώσω την παραγγελία, γιατί πρώτον οι άνθρωποι ήταν πολύ ευγενικοί μαζί μου και είχαν παραγγείλει κατευθείαν τα τζάμια για μένα και δεύτερον ξεκίνησαν αμέσως μετά το τελευταίο μας τηλεφώνημα να το κολλάνε. Ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει...Παρόλα αυτά, θα ακούσω την πολύ καλή συμβουλή σου και θα το γεμίσω στην αυλή, όταν το πάρω, για να αποφύγω την υποβρύχια κατάδυση σπίτι μου! Αν περάσει το πρώτο crush test στην αυλή και δεν έχει διαρροές, σημαίνει ότι είναι ασφαλές μετά να το βάλω στο σπίτι, να το γεμίσω και να ξεκινήσει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το στρώσιμο;
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01538 seconds with 11 queries