Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #119  
Παλιά 26-09-13, 12:32
Το avatar του χρήστη kixlidatos
kixlidatos Ο χρήστης kixlidatos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-08-2011
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 1.012
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
+1 σαυτο,συμφωνουμε
αλλα το ιδιο ισχυει και για εκεινους που δεν μιλανε πολυ...Δηλδεν καταλαβαμε ολοι που ο Αλεκος εχει μονο 100 δημοσιευσεις ειναι ενας εμπειροτατος χομπιστας?

ασχετα απτα ονοματα και τον αριθμο των δημοσιευσεων του.Για μενα ειναι οτι το χειροτερο για ολα τα φορουμ,να κραταμε λογ/μο το ποσες δημοσιευσεις εχει ο καθε ενας.Στο ονομα αυτης της τακτικης εχουν γινει μανταρα πολλα καλαθε ματα,χαλασαν καρδιες κτλ καθενος,καποιους απο εδω μεσα τους γνωριζω προσωπικα και καποιους οχι.

οσον αφορα εκεινους που γνωριζω,ξερω περι τινος προκειται και αν αξιζουν να σεβομαι την πορεια τους στο χομπι και τη γνωση τους,γιατι τους γνωριζωΚαλο ειναι να γνωριζεις καποιον προσωπικα,αλλα και ο αγνωστος που μιλας και εκτιμας εχει την μαγεια του,γιατι απο κοντα μπορει να σε απαγοητευσει.

οσον αφορα τους αλλους που δεν γνωριζω προσωπικα,μπορω να τους κρινω μονο με βαση αυτα που εχουν γραψει.ουτε εγω γνωριζω πχ τον κλεοβουλο προσωπικα,αλλα ξερω οτι οταν ο ανθρωπος μιλησει θα μαθω κατι.
και δεν ειναι μονο ο κλεοβουλος(μην κολλαμε στα ονοματα τωρα,σορυ κλεοβουλε),υπαρχουν και αλλοι αρκετοι,και μαλιστα καποιοι ειναι και μικροτεροι σε ηλικια απο μενα,και καποιες περιπτωσεις μαλιστα και πιο καινουριοι στο φορουμ αποτι εγω.Πολλοι υπαρχουν εδω μεσα,απλα εφερα τα πιο γνωστα ονοματα για την αξια τους κανεις δεν μπορει να φερει αντιλογο.Και για μενα θα υπαρξουν και αλλοι,οπως εσυ σημερα,που ζητησες συγνωμη για την ενταση που υπηρχε στο θεμα.Αυτο για μενα λεει πολλα για σενα

αν καποιος δεν γραφει συχνα στο φορουμ,δεν ειμαι υποχρεωμενος να ξερω τι ειναι και τι κανει.και φυσικα δεν ειμαι και υποχρεωμενος να εμπιστευτω την υποτιθεμενη "εμπειρια" του
Οσοι υποκρινονται και κρυβουν πισω απο ενα πληκτρολογιο τον ευτο τους,μυριζουν απο χιλιομετρα
__________________
Το Σοφοτερο ειναι ο χρονος,ανακαλυπτει τα παντα
Το Ωραιοτερο ειναι ο κοσμος γιατι ειναι εργο Θεου
Το Δυσκολοτερο ειναι να γνωρισεις τον εαυτο σου
Το Ευκολοτερο ειναι να δινεις συμβουλες σε αλλους
Θαλης ο Μιλησιος 640-546 π.χ
Africa γιατι ετσι μαρεσει
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01666 seconds with 11 queries