Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #101  
Παλιά 28-09-18, 23:55
Το avatar του χρήστη Dimae
Dimae Ο χρήστης Dimae δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 31-08-2017
Περιοχή: Peiraious
Μηνύματα: 89
Προεπιλογή

Λοιπον ευχαριστω για την απαντηση τα καλυψες ολα
παμε λοιπον ,
για τις πετρες με αλγη κυριως κοραλλινη,padovina pavonica k acetabularia acetabulum βρισκω....
σφουγγαρια δεν εχω δει
οσον αφορα τα ψαρια ειναι αφενος πραγματι πολλα , αφετερου αντε να τα βρεις κ να τα πιασεις....
τωρα για το 60λ , δεν σκοπευα να βαλω μεσα εξοπλισμο.... το θελω μονο refugium για να αποικησουν κυριως τα αμφιποδα.... Τωρα αν δεν ¨πιασουν¨.....
για chaeto δεν πολυψηνομουν ουτως η αλλως ....
πιο πιθανο να κανω ενα diy algae scrubber...
Τωρα παλι γιατι δεν θα κανει την δουλεια του το φιλτρο ως προς τον ανθρακα κ τον αντιφωσφορο??
η υπερχειλιση λγκ με τρυπα θα ειναι εκτος κ αν λειτουργησω ως display tank κ το 60λ...οποτε κ δεν θα χρειαζεται ...
Οσον αφορα τον εξοπλισμο θα το ψαξω περισσοτερο ...
Αν εχετε να μου προτινετε κατι για ανλτια επιστροφης,σκιμμερ, καλοδεχουμενο
ευχαριστω κ παλι για τις συμβουλες
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SweepingFish Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ ενδιαφέρον το θέμα σας το παρακολουθώ εδώ και καιρό. Να ρωτήσω, θα υπάρξει πρόβλημα εάν χρησιμοποιήσω αντιφώσφορο ψιλής κοκκομετρίας σε σαμπ; Γιατί δεν ξέρω αν θα προλάβω να τους πάρω τηλέφωνο αύριο το πρωί πριν μου έρθει η παραγγελία (συγγνώμη αν βγαίνω εκτός του θέματος)
Ευχαριστουμαι...


Τωρα για την ερωτηση σου ,φανταζομαι πως οχι αλλα καλυτερα να μιλησουν οι εμπειροτεροι

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dimae : 28-09-18 στις 23:55 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01485 seconds with 11 queries