Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 24-02-09, 17:16
tonisgr Ο χρήστης tonisgr δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-12-2008
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 258
Προεπιλογή

Λύση 1:
παίρνεις μια τέτοια τυποποιημένη λίμνη και την γεμίζεις μονό τον μισό χρόνο με νερό και ψαριά από ΑΠΡΙΛΙΟ -ΜΑΙΟ έως ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ ανάλογα τον καιρώ που θα κάνει κάθε χρονιά . και τους κρύους μήνες τα βάζεις σε ένα ενυδρείο τα ψαριά σε μια αποθήκη αν έχεις η σε ένα ενυδρείο κάπου μέσα στο σπίτι και τελειώνεις. έτσι και αλλιώς καφέ και ποτάκια στο μπαλκόνι μονό το καλοκαίρι .
Ναι το εχω σκεφτεί και μάλλον ετσι θα γινει σε ενα πλαστικο 200αρι αλλα οχι στην αποθηκη.
Κανονικα μεσα στο σπιτι.



Λύση 2:
1.. Εδω θέλει κόπο και ίσως τα αποτελέσματα να μην είναι αυτά που θα ήθελες . καταρχήν ξεχνάς την τυποποιούμενη λίμνη της φωτογραφίας . θέλεις κάτι που να έχει ύψους κύριος και όχι επιφάνεια μεγάλη.
Δεν μπορω να ξεχασω την τυποποιημενη γιατι την εχω αγορασει ειδη και ολλα ειναι ετοιμα για να γινει.
Απλος περιμενω να στρωσει λιγο ο καιρος.



Οσο για το βάρος δεν είμαι μηχανικός η πολιτικός μηχανικός απλά άλλο το ακίνητο φορτίο= κούνια - άνθρωποι και άλλο το σταθερά κινούμενο (αν έχουμε κυκλοφοριτή ) η συνεχής πίεση διμιουργη προβλήματα . για κάτι παραπάνω ας απαντήσει κάποιος που ξέρει πως πάνε τα φορτία ακριβός και πως μεταβαλοντε. Απλά θέλω να σου πω ψαξτο λίγο με το κινούμενο φορτίο.
Το βαρος ειπαμε ειναι μελετημένο απο μηχανικό κανονικά
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01445 seconds with 11 queries