Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 18-05-15, 17:04
Το avatar του χρήστη Themis_aqua
Themis_aqua Ο χρήστης Themis_aqua δεν είναι συνδεδεμένος
Support Team
 
Εγγραφή: 15-01-2015
Περιοχή: Λαμια
Μηνύματα: 1.632
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Μη βάλεις warm white, όσες φορες έχω βάλει γεμίζω άλγη, καλύτερα να βάλε μπλε και κόκκινο αν θες να κόψεις λίγο την ασπριλα. Το μπλε και κόκκινο βοηθάνε πολύ στην αναπτυξη των φυτών, αν δεις φώτα για υδροπονία είναι όλα μπλε και κοκκινο (σαν ροζ)
Δες και ένα link αλλά υπάρχουν άπειρα , για να βρεις και το φθηνότερο

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from...rt=nc&LH_BIN=1

αν δώσεις led panel 48 3528 στο ebay θα βρεις χιλιαδες
ή αν θες πιο δυνατά δώσε led panel 48 5050 ή γενιλα led panel 5050 ή led panel 3528
Και ειναι και πολυ φθηναΞερεις πως το σκεφτομαι ετσι οπως ειναι το καπακι του ενυδρειου μου, η μαμα λαμπα ειναι στη μεση κ ελαφρως προς τα μπροστα.Στο πισω μερος εχει ενα κομματι αλουμινιο μου φαινεται μαλλον ανακλαστηρας ειναι, ο οποιος δεν βλεπω να κανει και πολλα πραγματα γιατι κοιταζωντας το ενυδρειο προφιλ ολα τα φυτα"παλευουν" να φτασουν μπροστα καλυπτοντας μαλιστα αυτα που ειναι στο κεντρο..Ανεβαινουν και "στριβουν" προς τα εμπρος.Εκει λοιπον στο πισω μερος απο μεσα εχει χωρο να καλυψω τον ανακλαστηρα με αυτα τα λεντακια, μπαινουν ευκολα απ οτι βλεπω και καλυπτονται κι απ το καπακι της λαμπας για θεμα υγρασιαςΑληθεια τα ρελε γιατι τα βαζεις αναμεσα;Για να μην καψεις καποια στιγμη την επαφη του χρονοδιακοπτη να υποθεσω;Αυτα, ευχαριστω Τακη βοηθας πολυ!
__________________
Θέμης

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Themis_aqua : 18-05-15 στις 17:04 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01440 seconds with 11 queries