Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 24-09-16, 16:08   #1
Καινούριος,έχω πήξει...
matista
Member
Εγγραφή: 23-09-2016
Περιοχή: Νέο Ηράκλειο
Μηνύματα: 215

Εμφάνιση έκδοσης για εκτύπωση Αποστολή αυτής της σελίδας μέσω email
matista Ο χρήστης matista δεν είναι συνδεδεμένος 24-09-16, 16:08
Αξιολόγηση: (0 votes - average)

Καλησπέρα σε όλους.Με λένε Σταμάτη και έχοντας αποφασίσει με την γυναίκα μου να βάλουμε ενυδρείο στο σπιτι,αποφάσισα να κάνω μια έρευνα στο διαδίκτυο πρώτα.
Ξεκινήσαμε να κοιτάμε για ενυδρείο 60 λίτρων διότι μας βόλευε σε διαστάσεις,μετά όμως πήγαμε σε 96 λίτρα (Pacific 80 Set).Η διαφορά του Set απο το απλό είναι 16 ευρώ γι αυτο καταλήξαμε εκεί.Ζαχαρώνουμε και το Pacific 100 που είναι 120 λίτρα αλλά δεν ξέρω τελική τιμή ,γιατί δεν το έχω δει set κάπου.Ο λόγος που αλλάξαμε τόσο στα λίτρα είναι γιατί οπου και να κοιτάξαμε ισχύει ότι όσο πιο μεγάλο τόσο πιο καλό.Εδω που τα λέμε είναι πιο εντυπωσιακό κιόλας.Δεν έχω προχωρήσει σε αγορά ακόμα,διότι θέλω να σιγουρευτω ότι θα διαλέξω το σωστο.
Εχω διαβάσει αρκετά θέματα ήδη εδώ στο φόρουμ,και οφείλω να ομολογήσω ότι εν μέρει έχω τρομοκρατηθεί. και κυρίως απογοητευθει.Με αγχώνει λίγο το θέμα του στρωσίματος και γενικότερα διαβάζοντας διάφορα θέματα είτε απο ερωτήσεις άλλων μελών φαντάζει βουνο? Πάντως κάποιες απορίες τις έχω λύσει,όπως για παράδειγμα για τα καρχαριάκια.Μόνο απο το national geographic. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας
Εμφανίσεις: 23038
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02342 seconds with 12 queries