Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 09-02-12, 23:50
tnick Ο χρήστης tnick δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-05-2011
Περιοχή: Alexandroupolis
Μηνύματα: 290
Προεπιλογή

κλεοβουλε το backgroynd ειναι ωραιο αλλα περιοριζει παρα πολυ το χώρο γιατι έρχεται αρκετα μπροστά σε καποια σημεία του δηλαδή με μια πρόχειρη ματια μέχρι και 14 πόντους απο το συνολικό 35 ποντους πλάτος του ενυδρείου αλλα σε καποια σημεία όχι παντου.. τώρα ποσα λιτρα μου κόβει δεν έχω μετρησει αλλα υπολογιζω ενα 10αρι απο το background θα φέυγει σίγουρα βαλε και ολα τα αλλα δηλαδη μπορει να μην έχω ουτε 90 καθαρά. Τέλος σκεφτόμουν να κρατήσω και το εσωτερικό αλλά πιστευω θα αξιζει να βάλω ένα κυκλοφορητη σκετο που είναι και πιο κομψο και πιο μικρο .

Αυτο που θέλω να ρωτήσω είναι αν το φιλτρο που σας είπα πιο πάνω (eheim ecco για 100 λίτρα που βρήκα στο πετσοπ) αξίζει την αγορά ή υπάρχει κατι καλύτερο στα ίδια λεφτα.
-------------------------
απο την αλλη τώρα που το σκέφτομαι μπορώ να βγάλω τον κάδο του εσωτερικου φίλτρου και να κρατήσω μόνο το πάνω μέρος που είναι μικρο για κυκλοφορία του νερού και δεν θα χρειαστει να μπαινω σε έξοδα για νεο κυκλοφορητη

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tnick : 09-02-12 στις 23:50 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01369 seconds with 11 queries