Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 26-08-09, 01:34
Raven Ο χρήστης Raven δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 5.423
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harris samos Εμφάνιση μηνυμάτων
συγνωμη Raven αλλα μια παρενθεση αυτο με της χαρες ο γατος το εγραψα πρωτος εγω (ερωτηση )αν ειχες ενα τετειο ψαρι και ξυπναγες το πρωι και εβλεπες 4 5 γκαπακια με φαγωμενα ματια ασε της ουρες και τον επιανες επαφτοφορο τη θα εκανες ???
Θα κατηγορουσα τον εαυτο μου για τα λαθη που εκανα και θα χαριζα το ψαρι , ή θα το επεστρεφα στο μαγαζι που το πηρα. Στον γατο σου, μπορεις να παρεις κονσερβες.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Νικατς Εμφάνιση μηνυμάτων
Τώρα ΝΑΙ! Τελικά έχεις αίσθηση του χιούμορ! Ειμαι .......45 ετών!!!! (24/03/1964)
Κι οτι γράψαμε.......ψωμί κι αλάτι.

Υ.Γ. Μιας κι έγραψα "αλάτι", να ρίξω μια πρέζα στα guppies ή οχι;
Απ οτι βλεπεις δεν ειχα μεγαλο αδικο που πιστεψα οτι καποιος θα εριχνε το ψαρι στον γατο...
Οπως ειπα κοιταξα το προφιλ σου και ειδα οτι ειμαστε συνομηλικοι σχεδον. Χαιρομαι που καταλαβες το χιουμορ μου...

Οσο για το αλατι στα ζωοτοκα, σχεδον συσσωμη η βιβλιογραφια αναφερει οτι τα καποια ειδη ειναι και ψαρια υφαλμυρου νερου. Σε αυτα συγκαταλεγεται και το γκαπι. Αν θα επιλεξεις η οχι να τα εχεις σε υφαλμυρο, αυτο ειναι δικη σου επιλογη και εξαρταται απο τα φυτα που εχεις μεσα. Απλως με λιγο αλατακι θα αποφυγεις καλυτερα, ασθενειες οπως το ick και καποια αλλα εξω-παρασιτα.

Παράθεση:
εχω αρχίσει και μελετάω ΠΟΛΥ κάθε μου κίνηση πλέον.
Το ιδιο κανω κι εγω, μιας και εχω μαθει να διαβαζω αναμεσα απο τις γραμμες και πισω απο τις λεξεις
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01499 seconds with 11 queries