Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 20-01-19, 21:23
Το avatar του χρήστη G_AQUA
G_AQUA Ο χρήστης G_AQUA δεν είναι συνδεδεμένος
Moderator
 
Εγγραφή: 07-11-2015
Περιοχή: ΓΛΥΦΑΔΑ
Μηνύματα: 582
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitropo21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Νομιζω ομως δεν θα ειναι και τοσο λειτουργικο... ασε που και ηχος απο πανω απο τ ψαρια δν θα ειναι και οτι καλυτερο...
Θα συμφωνήσω. Το θέμα διαστάσεων, καπάκια κλπ δεν είναι σημαντικά, τα φτιάχνεις όπως σε βολεύουν. Όμως καλό είναι να μην έχουμε τα ζωντανά κοντά σε πηγές θορύβου. Και δεν μιλάμε τόσο για την φασαρία όσο για απότομες διακυμάνσεις του ήχου που μπορεί να τα τρομάξουν ή να τα στρεσάρουν. Εκτός αν βλέπεις μόνο ειδήσεις οπότε οκ

Προσωπικά δεν θα ήθελα την TV και το ενυδρείο τόσο κοντά, η εικόνα να εφάπτεται καθώς ο φωτισμός του ενός θα αποσπά την προσοχή από το άλλο. Το να θέλω να δω μια ταινία και να έχω από κάτω μου το φως του ενυδρείου θα μου ήταν πολύ ενοχλητικό, το να θέλω να "απομονώσω" την εικόνα του ενυδρείου για να την απολαύσω και να έχω ανοιχτή την τηλεόραση, θα με χαλούσε...
Αυτά βέβαια αφορούν τα δικά μου μάτια, εσένα μπορεί να μην σε ενοχλούν.
(Δεν λέω βέβαια τι θα γινόταν στην περίπτωση που η γυναίκα θέλει να δει κανά σήριαλ κι εγώ να κάνω δουλειές στην γυάλα, έτσι; )


Πέραν αυτού ενυδρείο με τόσα λίτρα να λειτουργεί με δυο εσωτερικά δεν το θεωρώ ότι καλύτερο. Εκτός κι αν έχει λίγα ψάρια. Τα εσωτερικά θέλουν τακτικά καθάρισμα, αν είναι και άβολη η θέση της γυάλας αργά η γρήγορα προσωπικά θα με εκνεύριζε...


Περί ορέξεως όμως....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01432 seconds with 11 queries