Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 15-10-05, 20:52
Το avatar του χρήστη koulio
koulio Ο χρήστης koulio δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 16-12-2002
Περιοχή: Πειραιας
Μηνύματα: 602
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην koulio
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Makis M
Να σας πω........μηπως καπου μερικοί το παρακάνετε?
Αρχίζει το θέμα να γίνεται πιά ρατσιστικό. Εντάξει, ξέρω-ξέρω για το άλλο φόρουμ, άκουσα πολλά για την....... "αποστασία", μπλα,μπλα,μπλα αλλά γιά εξηγήστε μου τι έκανε δηλαδή ο Νίκος τώρα?
Απλά έβαλε ένα αρχείο στην διάθεση των όλων? και λοιπόν?
Μάλλον το "........λάθος" του (αυτην την φορά) ήταν που εβαλε το λινκ και στέλνει τους χρήστες στο ****** ετσι? Αν ηταν κάποιο άλλο site αραγε θά πείραζε τόσο? ! (marketing πιό marketing ???? μήπως black list?)
μακη πιστευω οτι θεωριτικα αυτα που λες ισχυουν περι αθωοτητας ,αλλα η θεωρια με την πραξη απεχουν μιλια μακρια . διοτι απο την δικη μου πλευρα περι αθωοτητας δεν θα πρεπει να υπηρχαν αυτα τα "αγνα" λινκ και οι υπογραφες , αλλα κανεις δεν μπορει να περιορισει κανενα ....και ολα εχουν τον σκοπο τους

και μην ξεχνας οτι και εσυ εβαλες την λεξη λαθος σε εισαγωγικα

κι οπως βλεπεις στην συνεχεια περνεις απαντησεις περι αλληλοβοηθειας των μελων , το ενα μελος εξυσε την πλατη στο αλλο, αγκαλιες και φιλια μεταξυ των μελων κτλ κτλ και αλλες ουτοπικες θεωριες


Υσ κυριοι αντμινιστρατορες θεωρω οτι πρεπει να κρατησουμε την ωραια δουλεια του νικου μονο και τα υπολοιπα στον κουβα ... ευχαριστω γιατι ξεφευγουμε τελειως
__________________


There is a fine line between "hobby' and "mental illness".

Κυριακος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tolis : 17-10-05 στις 15:24
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02109 seconds with 11 queries