Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 16-01-11, 04:01
Raven Ο χρήστης Raven δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 5.423
Προεπιλογή

Ενα μεγαλο ευχαριστω απο μενα που πιστεψατε και στηριξατε την ιδεα μιας τετοιας διοργανωσης. Και μιλαω για ΟΛΟΥΣ και οχι μονο αυτους που πηραν μερος.
Ο διαγωνισμος ειχε Πανελληνιο χαρακτηρα μιας και οι συμμετοχες ηταν απο ολη τη χωρα. Παρ ολα αυτα ,το κλιμα απο την αρχη μεχρι το τελος βρισκοταν σε φιλικο και χαλαρο επιπεδο και η ατμοσφαιρα εορταστικη και χαιρομαι αφανταστα γι αυτο.

Τα συγχαρητηρια μου στους αξιους νικητες και πολλα μπραβο σε αυτους που τολμησαν και εστειλαν τα ενυδρεια τους παρα τις οποιες αδυναμιες η πιεση χρονου αντιμετωπιζαν.

Ολοι εχουμε μονο κερδη να αποκομισουμε απο αυτη τη διοργανωση και στο GAB θα μεινει παρακαταθηκη η πανεμορφη συλλογη ενυδρειων ωστε να γινεται παραπομπη απο τους παλαιοτερους στους νεωτερους για να παιρνουν ιδεες και για τα δικα τους ενυδρεια και με τον τροπο αυτο να ανεβει κι αλλο το επιπεδο στην τεχνη της αρχιτεκτονικης ενυδρειων.

Πολλα συγχαρητηρια στην συντονιστικη ομαδα και τον ιδιοκτητη του GAB που μας χαρισαν αυτον το διαγωνισμο. Εγινε μια καλη αρχη και η συνεχεια επεται ακομα καλυτερη. Περιμενω οτι του χρονου θα σπασουμε ανετα και τον φραγμο των 100 συμμετοχων

Επειδη εγιναν καποια λαθη απο την πλευρα μου , θα ηθελα να ζητησω δημοσια συγνωμη απο καποιους που αθελα μου αδικησα.

Μεγαλο συγνωμη απο τους panos 1972, Χριστοφορο Μιχα και Αλεξανδρα Κατσουρη που αν και εστειλαν Ασιατικα ενυδρεια να διαγωνιστουν στην κατηγορια των βιοτοπικων, απο δικη μου απροσεξια μπηκαν στου μικρους υποβρυχιους κηπους. Δυστυχως το ανακαλυψα αφου ειχε αρχισει η ψηφοφορια του κοινου και δεν μπορουσα να διορθωσω πλεον το λαθος μου.
Ευχαριστω πολυ που δεν το κανατε θεμα , αν και θα ειχατε ολο το δικαιωμα !!

Επισης οφειλω μια συγνωμη στο φιλο μου τον Τασο (platy) που εστειλε την φορμα συμμετοχης χωρις φωτο του ενυδρειου του , και ξεχασα να του το υπενθυμισω, με αποτελεσμα να χαθει η συμμετοχη του. Κριμα γιατι ξερω ποσο πολυ ηθελε να συμμετασχει

Δεν ειχα σκεφτει να πω οτι θα πρεπει να στελνετε την συμμετοχη σας με τιτλο "για τον διαγωνισμο του GAB" με αποτελεσμα να χασω την μπαλα απο τα πολλα ασχετα με τον διαγωνισμο,πμ και email με ποικιλους τιτλους ,που λαμβανα εκεινο τον καιρο.

Τωρα που υπαρχει προηγουμενη εμπειρια, την επομενη φορα θα γινουν ολα αψογα και ακομα καλυτερα.
Θα υπαρχει και περισσοτερος χρονος προετοιμασιας, πιο ευχρηστη και πρακτικη υποβολη συμμετοχης και μεγαλυτερη προσοχη στην λεπτομερεια.

Αρχιστε να ετοιμαζετε και να βελτιωνετε τα καμαρια σας και για τον ADA να δειξουμε κι εξω οτι η Ελλαδα εχει μια απο τις πιο δυναμικες κοινοτητες aquascapers στην Ευρωπη.


Εχουμε ακομη λιγη δουλιτσα οι διοργανωτες με τα βραβεια και την αποστολη τους.
Τα διπλωματα ειναι υπεροχα και τα επιμελειται ο in the pond τον οποιο υπερ-ευχαριστουμε για τον κοπο του και την προσφορα του.

Χωρις τον Γιωργο (georgarask) δεν θα ειχε γινει τιποτα ! Με την προθυμια του να εργαστει , δημιουργωντας τα excel που σταλθηκαν στους κριτες και γενικα ολη την κομπιουτεριστικη δουλεια επαιξε μεγαλο ρολο που ειμασταν μεσα στις προθεσμιες. Ευχαριστουμε Γιωργαρε

Για οσους συμμετειχαν στον διαγωνισμο , ετοιμαζουμε μια ...
Και του χρονου παιδια !
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01830 seconds with 11 queries