Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 25-04-17, 12:12
Το avatar του χρήστη Theokarav
Theokarav Ο χρήστης Theokarav δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 24-04-2016
Περιοχή: Αιγαλεω Αττικης
Μηνύματα: 100
Προεπιλογή

Υπάρχει ειδη ενυδρείο 25 λιτρα και θερμαντικα ολα πρώτος λογος που δεν φτιάχνω μεγαλύτερο και δεύτερον δεν έχω χώρο για μεγαλύτερο μιας και μεσα στο δωμάτιο μου υπάρχουν 2 τερραριουμ με βασιλικους πυθωνες ενα vivarium και τωρα προσεχώς και το reef aki θα με διωξουν απο το σπιτι αν κανω μεγαλύτερο .Ολος ο εξοπλισμός θα μπει απο την αρχη τα πάντα.

Στάλθηκε από το SM-G903F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Theokarav Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπάρχει ειδη ενυδρείο 25 λιτρα και θερμαντικα (eheim jager 50w)ο πρώτος λογος που δεν φτιάχνω μεγαλύτερο και δεύτερον δεν έχω χώρο για μεγαλύτερο μιας και μεσα στο δωμάτιο μου υπάρχουν 2 τερραριουμ με βασιλικους πυθωνες ενα vivarium και τωρα προσεχώς και το reef aki θα με διωξουν απο το σπιτι πι γονεις αν κανω μεγαλύτερο [emoji14] παρολα αυτα κάποια στιγμη σιγουρα θα κανω οταν θα παω σε δικο μου σπιτι.Ολος ο εξοπλισμός θα μπει απο την αρχη τα πάντα.

Στάλθηκε από το SM-G903F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Στάλθηκε από το SM-G903F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Ποια είναι η γνώμη σας για νερο απο την θάλασσα;

Στάλθηκε από το SM-G903F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Επισης θελω να ρωτησω εκανα ενα πηραμα πηρα θαλασσινο νερο και βελτιωσα την αλατοτητα(1,025 απο 1,030) με αραιωση με νερο α.ο και επεσε πολυ το ph γυρο στο 7 με οσμωση γυρο στο 7,1 τι μπορω να κανω με αυτο? Ευχαριστω!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Theokarav : 25-04-17 στις 12:12 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01532 seconds with 11 queries