Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #184  
Παλιά 12-03-13, 17:14
Το avatar του χρήστη maria p
maria p Ο χρήστης maria p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-01-2009
Περιοχή: χαλάνδρι
Μηνύματα: 1.891
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
Λυπάμαι για την απώλεια του ψαριού σου.
Δυστυχώς το έχω ζήσει αρκετές φορές, αφού το σπίτι μου θα μπορούσε να χαρακτηριστεί ζωολογικός κήπος... (σκυλιά, γατιά, κουνέλια, πουλιά, ψάρια κλπ.... έχουν παρελάσει μέσα σε αυτό και συνεχίζουν να το κάνουν).
Θα σου ευχηθώ το επόμενο στήσιμο του ενυδρείου σου, να έχει καλύτερη τύχη.
Θα είναι καλύτερο να αποφύγω να γράψω οτιδήποτε άλλο αυτή τη στιγμή (που ΙΣΩΣ θα μπορούσε και να προκαλέσει οποιασδήποτε μορφής αντιπαράθεση με κάποια μέλη) και όταν έρθει εκείνη η ώρα... να δεχτείς την βοήθεια που θα χρειάζεσαι, για την καινούργια σου αρχή.-
σ ευχαριστώ πολύ.
ίσως να φαίνεται και υπερβολικό, ίσως και να είναι, η απώλεια δεν συνηθίζεται, παρά που όσο μεγαλώνουμε βιώνουμε περισσότερες,μερικές πολύ συνταρακτικές, παρά που το γνωρίζουμε εκ των προτέρων, δεν γινόμαστε πιο έτοιμοι και πιο σκληροί.
να χαίρεσαι τα ζωάκια σου. κι εγώ απο πολύ μικρή είχα πολλά και έχω.
για νέα στησίματα θέλω τον χρόνο μου, σ ευχαριστώ για την προθυμία σου και θα χαρώ να με βοηθήσεις όταν έρθει εκείνη η ώρα.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ANEMOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Λυπαμε για την απωλεια σου,ολοι λιγο πολυ ειχαμε καποια απωλεια και στο χομπυ μας και εξω απο αυτο,σου ευχομαι να εισαι γερη και να δινεις παντου τη αγαπη σου οπως σε αυτο το ψαρι..
σ ευχαριστώ, να σαι καλά και να χαίρεσαι τα ψαράκια σου

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maria p : 12-03-13 στις 17:14 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01605 seconds with 11 queries