Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #73  
Παλιά 25-02-17, 15:48
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

1) μα συζητάς και ρωτάς για θεραπείες ενώ τα ψάρια έχουν πρόβλημα με το περιβάλλον που ζουν
2) θα ήταν καλύτερα να έλυνες τα δικά σου προβλήματα πρώτα , και όταν καταλάβεις μερικά πράγματα να βοηθάς και εσύ άλλους χομπίστες.
3) με τη στάση σου αυτό δείχνεις
4) για ποιο λόγο να του απαντήσουμε και να ασχοληθούμε μαζί του όταν κάνει του κεφαλιού του ; σε κουβέντα να βρισκόμαστε ;
5) αυτό λες στην υπογραφή σου. Για εμένα, δόξα τω Θεώ, τα χέρια μου δεν έχουν μανταλάκια,
6) δεν ζουν, επιζούν
7) δεν έχεις τεστ
καμία σχέση, οι πλαστικούρες που έχεις μέσα είναι αμφιβόλου ποιότητας και με τεχνητά χρώματα. Τώρα αν κάθεσαι και μου τα συγκρίνεις με τα πλαστικά μέρη του ενυδρείου , μάλλον δεν ξέρεις τι σου γίνεται
9) Δεν σε κοροϊδεύω καθόλου, αν αλλάξεις χόμπι , ίσως κάποια ζωντανά ζήσουν κάπου αλλού καλύτερα.
Το GAB είναι ένα φόρουμ, μια παρέα ανθρώπων που έχουν τα ίδια ενδιαφέροντα, και θέλουν βοηθήσουν ανθρώπους που ασχολούνται με το ίδιο χόμπι.
Εδώ είμαστε για να μάθουμε πρώτα από όλα , και αν μπορούμε να βοηθήσουμε.
Για να μάθουμε όμως θα πρέπει πρώτα να θέλουμε να ΜΑΘΟΥΜΕ , και όχι να κάνουμε του κεφαλιού μας, αλλιώς δεν υπάρχει λόγος να συμμετέχουμε,
και ίσως καλύτερα να μη συμμετέχουμε γιατί αν δεν θέλουμε να μάθουμε θα ενοχλούμε τους υπόλοιπους και ταυτόχρονα θα απασχολούμε αυτούς που μπορούν να βοηθήσουν και έτσι δεν θα μπορούν να βοηθήσουν κάποιον άλλον που έχει πραγματικά ανάγκη αλλά ΘΕΛΕΙ και να ΜΑΘΕΙ.
Όπως σου είπα και πριν , για πιο λόγο να ασχολείται κάποιος μαζί σου όταν δεν ακολουθείς τις συμβουλές ;
Έχουμε και άλλα να κάνουμε, δεν θα ασχολούμαστε μόνο μαζί σου.
Εμείς είμαστε αυτοί που προσπαθούν να διαδώσουν το χόμπι αλλά σε ΣΩΣΤΟΥΣ χομπίστες.
Δεν είναι καθόλου προσωπικό η συμπεριφορά σου μέσα στο φόρουμ,
προσωπικό είναι αν σε ξέρω και αν έχουμε μαλώσει κάπου,
όχι δεν σε ξέρω αλλά ούτε θέλω να σε μάθω σε προσωπικό επίπεδο,
τις προσωπικές μου παρέες τις διαλέγω εγω και μόνο εγώ.
Όπως είπα και πριν , το GAB είναι ένα φόρουμ για τους φίλους του ενυδρείου που έλους να μάθουν αλλά και να βοηθήσουν άλλους.
Εσύ από όσα παρατήρησα δεν έχεις την εμπειρία ακόμα να βοηθήσεις , και ίσως μια συμβουλή σου να προξενήσει μεγαλύτερο πρόβλημα,
από την άλλη ζητάς τις συμβουλές μας αλλά δεν τις ακολουθείς,
τότε για ποιο λόγο συμμετέχεις σε αυτό το φόρουμ ;
Δεν θέλουμε μέλη μόνο και μόνο για να γεμίζουμε θέματα χωρίς ουσία αλλά και μέλη που δεν θέλουν να μάθουν, δεν σε υποχρεώνει κανείς να μείνεις , αλλά και εμείς δεν είμαστε υποχρεωμένοι να ασχολούμαστε με θέματα που δεν θα καταλήξουν πουθενά.
Για να τελειώνει αυτό, κάνε ότι θες με το ενυδρείο σου , εμείς είχαμε όλη τη καλή διάθεση να σε βοηθήσουμε αλλά εσύ ΔΕΝ ΘΕΣ.
Για αυτό θα σε παρακαλούσα να μη το συνεχίσεις, δεν υπάρχει λόγος
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02237 seconds with 11 queries