Θέμα: odinarium viride
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 21-03-16, 22:17
Το avatar του χρήστη odin79
odin79 Ο χρήστης odin79 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 20-03-2008
Περιοχή: Λιβαδεια
Μηνύματα: 1.198
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsoui Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ όμορφο!
Αλλά πολύ τακτοποιημένο
σημερα ειναι η μερ της τακτοποησης αλλα αν εννοεις οτι πρεπει να φενεται πιο φυσικο περιμενω προτασεις και ιδεες μιας και στον κοσμο του φυτεμενου ειμαι που λιγο καιρο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AntoniosR Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάρα πολύ ωραίο το ενυδρείο σου! Γιατί θα φύγει η Βαλισνέρια; Έχει πρόβλημα; Δεν γίνεται η πίσω ζώνη να μην έχει αυτό το φυτό!
δεν εχει προβλημα αλλα θα ηθελα ενα ειδος ελεοχαρις που γινετε ψηλο ειναι πιο κομψο νομιζω
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexis cosmo Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ όμορφο να το χαίρεσαι
ευχαριστω Αλεξη

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sarpijk Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραιος! Το φυτο που παρατηρησε και ο Γιαννης μου κανει για micranthemum umbrosum.

Ο bazooka εμενα δε με ικανοποιησε απολυτα. Για την ωρα δοκιμασε να βαλεις τον γιαλυνο διαχυτηρα κατω απο το εσωτερικο φιλτρο που εχεις.

Ολες οι εξοδοι απο τα φιλτρα καλο ειναι να κοιτανε στην ιδια κατευθυνση κατα προτιμηση στο μπροστινο γυαλι για να εχεις ομοιομορφη κατανομη και κυκλοφορια.

Εφοσον εχεις μειωσει το φως τα φυτα σου λογικο ειναι να μεγαλωνουν πιο αργα οποτε κανε λιγο υπομονη και συνεχισε τις ρουτινες σου.
αυτο ειναι το φυτο!!micranthemum umbrosum.τον διαχυτηρα τον εχω εκει γτ χτυπαει καλυτερα το φιλτρο εκει εχει καλυτερη ροη εκει
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τάκης Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ ωραίο
ευχαριστω τακη...ειναι καποιο φυτο σε λαθος θεση?τι θα αλλαζετε?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη odin79 : 21-03-16 στις 22:17 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01630 seconds with 11 queries