Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 01-06-10, 18:24
Το avatar του χρήστη EvanAquarist
EvanAquarist Ο χρήστης EvanAquarist δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 30-05-2010
Περιοχή: Χολαργός
Μηνύματα: 17
Προεπιλογή

Ευχαριστώ πολύ για το σχόλιο-γνώμη σου...Κι εγώ θεωρώ πως αυτή είναι και η καλύτερη ενέργεια τώρα...να μην κάνω βιαστικές ενέργειες με αρνητικά αποτελέσματα μέσα στο καλοκαίρι και απογοητευτώ...
Ερώτηση: Σε γερμανικό site http://www.aquaristic.net/shop.php/s...d7f33f7664c2e/
βρίσκω πολλά πράγματα ακόμα και σε μισές τιμές από ό,τι στην Ελλάδα...πχ.φίλτρο JBL CristalProfi 900 132 euro στην Ελλάδα-Petcity 75 euro στο γερμανικό site 75 euro περίπου,αλλά και άλλα όπως υγρά συντήρησης ,τροφές και λοιπά...και παρά τα έξοδα αποστολής και το χρόνο που χρειάζεται για παράδοση πάλι συμφέρουν οι αγορές από εκεί...οπότε μπορεί να παραγγείλω με ησυχία όσα είναι φτηνότερα και να μου έχουν έρθει μέχρι το Σεπτέμβρη...Έχει κανένας φίλος εμπειρία από αγορές από το συγκεκριμένο site ή έχει να προτείνει κάτι άλλο αξιόπιστο??
Ευχαριστώ...Βαγγ
-------------------------
Για τον φίλο 3r4ndo:
Ξέρεις τι με τρομάζει φίλε? Μην γυρισω Αθήνα από διακοπές και το δω τίγκα στις άλγες,στην πρασινίλα και φρικάρω...αν μείνει τρεις εβδομάδες μόνο του...χαζός φόβος αλλά?? Θα μου πεις χωρίς ψάρια γιατί να αυξηθούν τα νιτρικά?Μόνο από την τροφή που θα πέφτει για το στρώσιμο? Χμμ...θα το σκεφτώ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EvanAquarist : 01-06-10 στις 18:24 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01453 seconds with 11 queries