Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 08-06-08, 22:54
Το avatar του χρήστη kotsis
kotsis Ο χρήστης kotsis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-05-2008
Περιοχή: Κέρκυρα
Μηνύματα: 107
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kotsis
Προεπιλογή

Εγ΄ψ έγραψα την εμπειρία μου απ το στήσιμο του ενυδρείου μου.
Οι τιμές δεν είναι τυχαίες εχουν προχορείση και δοθεί τα χρήματα και προχοράει η κατασκευη. Εσυ μιλας για σίδερα ενώ σου έχω πει οτι ο πατέρας μου είναι σηδεράς αν πιστευεις οτι μπόρει να κάνει λάθος ο πατέρας μου ή οτι εγώ γράφω αέρα κουβέντα δικαίωμα σου. Μιλάς για εργατικά και ποιότιτα της βάση για πονταρισιές κτλ... Να σου ξανατονίσο Πατερας Σηδεράς μήπως να των πλήρωσο και αυτόν; Και αν αμφιβάλεις να σου ανεβάσω τα τιμολόγια αγωράς απο τζάμια σηδερα κτλ.. οχι για να στο αποδείξω εσένα αλλα για να δει ο κόσμος της διαφορές απο επαγγελματία σε επαγγελματία. Δεν μπόρω να ακούω απόψει του στυλ "το τζιν είναι Λιβαϊς ενώ σαν υλι το εξάγουμαι εμεις και το είσαγουμε πάλι με τα ανάλογα ταμπελακια και πληρώνουμε τα 5απλα". Πολές φορές το παραπάνω χρήμα δεν σημαίνει και τίποτα και στόχος μου δεν είναι να κάνο απο παντού οικονομία ισα ισα οτι χρειαστει θα το βγάλω δεν εχω καβουρια. Εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμε γιατι στο παραπάνω ποστ αφηθηκε η άποψη κατα την γνώμη μου οτι λεω ανακρίβιες και λόγια του αέρα.
Να σημειώσο ότι δεν μιλάω επιθέτικα γιατί κάπως έτσι ακούγεται!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01351 seconds with 11 queries