Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 21-06-18, 13:41
Gianna96 Ο χρήστης Gianna96 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 17-06-2018
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 8
Προεπιλογή

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις παιδιά..Εγώ θέλω το καλύτερο για τα ψάρια μου και φυσικά δεν θέλω σε καμία περίπτωση να τα ταλαιπωρώ γι'αυτό ήθελα γνώμη από άτομα με μεγαλύτερη εμπειρία από μένα..Δεν έχω καθόλου αμμωνία, το νερό είναι σωστό κάνω συνέχεια τεστ..Απλά είχα διαβάσει σε ένα βιβλίο ενός ξένου συγγραφέα ότι μπορώ να βάλω μέχρι και δέκα ψάρια στα συγκεκριμένα λίτρα, βέβαια δεν το έκανα και δεν θα το κάνω..Τώρα το θέμα είναι να βρω άτομο με λίμνη για να το δώσω..εύχομαι να βρω κάποιον που να το φροντίζει.
-------------------------
Artemisia μάλλον είναι όλα θηλυκά δεν βρίσκω σημάδια που έχουν τα αρσενικά..
-------------------------
To βιβλίο που σας λέω είναι ενός υδροβιολόγου του Gregory Skomal και λέει συγκεκριμένα πώς να αποφύγετε τον υπερπληθυσμό στο ενυδρείο στα 113 λίτρα μπορείς να βάλεις 9-12 χρυσόψαρα...Μάλλον δεν εννοεί common...πριν βάλω τα ψάρια έκανα έρευνα και είδα αυτό το βιβλίο που είναι και ειδικός αυτός...Σίγουρα πάντως το common πρέπει να το βγάλω..Μπορώ να βάλω εδώ αγγελία να βρω κάποιον με λίμνη??

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gianna96 : 21-06-18 στις 13:41 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01370 seconds with 11 queries