Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 16-10-11, 22:31
mixalhs1987 Ο χρήστης mixalhs1987 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-05-2011
Περιοχή: καματερο
Μηνύματα: 52
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από \/ag Εμφάνιση μηνυμάτων
Μοιάζει πολύ με metriaclima greshakei αλλά δεν ξέρω αν είναι..

Τα πτερύγια του δεν μου κάνουν τόσο..
απο το καταστημα που τον ειχα παρει μου ειχε πει κατι για pseudotrofeus αλλα δεν το θυμαμαι ολο το ονομα,παντως τοτε που το θυμωμουν ειχα ψαξει στο νετ και δεν ειχα βρει τιποτα με το ιδιο ονομα ακριβος,γι'αυτο δεν ειμαι και σιγουρος!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Μα αγαπητέ Vag, τα πτερύγια και το μέγεθος (10εκ.) είναι αυτά που παραπέμπουν πλέον στο είδος. Το είχα κι εγώ στο παρελθόν και στα 300 λίτρα θα είναι εντάξει. Εϊναι βέβαια δεδομένο ότι ο εν λόγω κύριος θα είναι το αφεντικό του ενυδρείου, όποιο είδος pseudotropheus βάλεις μέσα.

Από χρώμα, θα το βλέπεις από λευκό μέχρι σκούρο μπλέ, αναλόγως γεγονότων. Υπέροχο είδος με υπέροχο δυναμικό χαρακτήρα. Δεν θα το μετανοιώσεις.
απο δυναμικοτητα και χαρακτηρα αλλο τιποτα! εχει ενα ενυδρειο μονος του και τα κανει ολα ανω κατω,ολη η αμμος στο κεντρο, να την φτιαχνω και να την μπουκωνει και να την βαζει στην μεση! σιγουρα αν μπορουσε να μετακηνησει και τις πετρες θα τις επερνε, μια ωρα προσπαθουσα να τον βγαλω φωτογραφια! με εσκασε!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mixalhs1987 : 16-10-11 στις 22:31 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01400 seconds with 11 queries