Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #38  
Παλιά 11-11-05, 02:02
Το avatar του χρήστη mikenuke
mikenuke Ο χρήστης mikenuke δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 17-05-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 2.517
Προεπιλογή

Τελικα το 2005-2006 ειναι η χρονια της ελλαδας!

Γι'αυτο δε με πηρε τηλεφωνο ο Γιωργος, λειπω εκτος Θεσσαλονικης για Επαγγ. λογους, (αλλα το hotel εχει internet), για να μη με στεναχωρησει! Συγχαρητηρια! Τα πηγες τελεια!
Οντως αυτο που φοβομασταν ξεπεραστηκε, οι φωτο δεν επαιξαν τοσο σημαντικο ρολο οσο το ενυδρειο. Αν και με καλυτερες ποζες θα χτυπουσες και πρωτια!
Του χρονου ομως αμα εχεις το κουραγιο να το συνεχισεις το aquascape θα το παρεις!

Τωρα για τις δικες μου συμμετοχες. Το δυνατο μου ενυδρειο πιστευα οτι ειναι το μικρο στην κατηγορια βιοτοπος αυτο ηταν και η αφορμη για την συμμετοχη μου. Και μιας και εβαλα, εστειλα και το φυτεμενο μου επειδη ειχα μερικες καλες φωτο απο μια περιοδο που βρισκοταν σε αρκετα καλη κατασταση.

Του χρονου και παλι θα ειμαστε συμμετεχοντες!

Μερικα σχολια σχετικα με τις συμμετοχες, το πρωτο ειναι οτι το 2ο βραβειο στην κατηγορια βιοτοπο δεν πιστευω οτι αξιζε, αλλα εντυπωσιαζει απο την επιλογη των ψαριων, εχει αρκετα μειονεκτηματα τα οποια παρολαυτα τα επισημαινουν οι κριτες.
Συμπεραινω απο αυτη τη χρονια οτι για να πας για 3αδα πρεπει να συμμετεχεις, η μαλλον εχεις ενα αβαντζο αν συμμετεχεις με ενυδρειο το οποιο παει προς την ανω ακρη των οριων!Αν καποιος δει τους νικητες στις κατηγοριες το συμπεραινει πολυ ευκολα.
Θα εχει μεγαλο ενδιαφερον να δουμε και την κριτικη του κοσμου!

Καποιος ζητησε πληροφοριες για τον τροπο συμμετοχης.
Δεν εχει καμια δυσκολια!
Πολυ ευκολα μεσω paypal πληρωνεις την συμμετοχη,
επιβαλεται να φωτογραφισεις χωρις τον εξοπλισμο σου,(να ευχαριστησω τον Τολη που με πιεσε να φωτογραφισω χωρις εξοπλισμο, αν δεν ειχα προχωρησει , θα ειχα μια κριτικη που θα ελεγε απλως, προσπαθησε να φωτογραφιζεις χωρις εξοπλισμο)
Πολυ ευκολα επισης ολοκληρωνεις και την διαδικασια με την photo release, αδεια χρησης.
Και επισης να πω οτι αν προκυψει κατι που να παρακολυει την δημοσιευση καποιων φωτο, ο Ερικ εχει επικοινωνια μαζι σου, οπως με μενα και μια φωτο χωρις αδεια χρησης, για την επιλυση του θεματος μεσω εμαιλ.

πολυ καλη εμπειρια, το προτεινω και στους υπολοιπους.
Ελπιζω του χρονου να εχουμε τοσες συμμετοχες που θα φαινεται ξεκαθαρα το Greece σε ολες τις κατηγοριες..
__________________
Και ειπε το χρυσοψαρο:"Πρεπει να υπαρχει Θεος, αλλιως ποιος αλλαζει το "νερο"."
Το παλιό 90λιτρό μου Ο βιότοπος Tanganyika μου Το 120λιτρό μου Ο 2ος βιότοπος Tanganyika μου To παλιο 35λιτρο Amano μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01746 seconds with 11 queries