Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 15-08-05, 13:41
Το avatar του χρήστη Celda
Celda Ο χρήστης Celda δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2005
Περιοχή: Περιστέρι
Μηνύματα: 589
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Celda
Προεπιλογή

Καλημέρα και χρόνια πολλά!

Μυριελ και πάλι τα φώτα σου! Διαπίστωσα στην ουρα του μονομάχου μου μια ελαφρια τάση για μετατροπή της σε ίνες! Αυτο που δεν θυμάμαι είναι αν τον αγορασα έτσι ή οχι. ένας φίλος μου που τον είδε μου είπε ότι έτσι ήταν από την αρχή...λές να συμβαίνει κατι άλλο;;;; και δεν έχω και φωτογραφική μηχανή τώρα μήπως είναι από το στρες; αν υποψιάζεσαι αρρώστια πες μου ποια και με τι το αντιμετωπίζω. Φεύγω την Πέμπτη και θα τον αφήσω στα άπειρα χέρια της μητέρας μου, οπότε αυριο και μεθαύριο είναι οι μόνες μέρες να του ξεκινήσω θεραπεία αν το κρίνεις απαραίτητο!

και κάτι ακόμα. τοποθετησα μέσα ένα ψεύτικο φυτό (μέχρι να αγοράσω το java moss) και ένα μικρο βραχάκι και μπορώ να πω ότι το απολαμβάνει πάρα πολύ. ολο τον χάνω και τον βρίσκω ανάμεσα στα φύλλα. αυτό επίσης ελαττώνει και την ορμή του φίλτρου ακόμα πιο πολύ. αυτό που με ανησυχεί επίσης είναι η θερμοκρασία, συνεχώς στους 31-32 βαθμούς λόγω των ημερών και με τον κλιματισμό καταφέρνω να το ρίξω στους 30. τι επιπτώσεις έχει αυτό;

ευχαριστώ και πάλι! διακοπές θα πάς; σε ρωτώ γιατι και εγώ και ο Μπίμπης μου-το ονομα του μονομάχου μου, δεν είναι γελοιο; - νιώθουμε ανασφαλείς χωρίς εσένα!
__________________
Κωνσταντίνα


Reality is merely an illusion, albeit a very persistent one.
Albert Einstein (1879 - 1955)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01329 seconds with 11 queries