Θέμα: Υπερ-σος
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #64  
Παλιά 18-12-13, 23:33
GraCE Ο χρήστης GraCE δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-12-2013
Περιοχή: σαλονικα
Μηνύματα: 96
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το μπολι δε πωλειται. Δωριζεται.
Επειδη ομως, αν αυτος που σου δινει το μπολι, σου δωσει και βιολογικο υλικο εκτος απο μπιχλα απο τα σφουγγαρια του, αναλογα τα κομματια που θα σου δωσει, αδειαζει το φιλτρο του απο υλικο και πρεπει καπως να αναπληρωθει. (αν δινει σε ολους μπολι μαζι με κεραμικα υλικα, θα αδειασει το φιλτρο του στο τελος)
Ε εκει ειναι σωστο να του δινουμε απο το δικο μας καινουριο υλικο να το βαλει στη θεση του στρωμενου του.
Πρεπει ομως να ειναι και παρομοιο το υλικο. Μη του δωσουμε πχ ελαφροπετρα και το βαλει μεσα σε 'μακαρονι" και βουλωσει η τρυπα του.
Μιλησα με τον ανθρωπο και δεν μου ειπε κατι να του παω! Απλως μου ειπε ελα και θα σου δωσω 1 βιολογικο υλικο για να το βαλεις μεσα στο φιλτρο σου! Δεν μου ειπε δηλαδη να του παω κατι! Οχι τπτ αλλο, ειναι μακρια και βιαζομαι να φτιαξω το νερο!

Επισης παιδια, εστω οτι αυριο τετοια ωρα εχω βαλει το μπολι και το ψαρακι ειναι στο πετ σοπ (ή εστω δεν εχει δωθει ακομα)

Πως διαμορφωνεται μετα η βιολογια μου? Θα ειναι οκ το νερακι μετα απο 2-4 μερες να δεχτει ψαρακια?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01472 seconds with 11 queries