Θέμα: tanganyika
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 29-08-11, 03:42
Το avatar του χρήστη akoulis
akoulis Ο χρήστης akoulis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-02-2011
Περιοχή: γερμανια η περιστερι
Μηνύματα: 372
Προεπιλογή

μαγκες το μονο που θελω ειναι να εχω ενα βιοτοπο απο ταγκανικα και δεν με ενδιαφερουν οι αναπαρωγεςαν τα συνοδοντης τρεφοντε μα τ'αυγα των αλλον ψαριων ...ενα και τ'αυτοχαιρομαιμεγαλοσα με την ιδεα οτι το μεγαλο ψαρι τρωει το μικρο μερικα ψαρακια ομως θα ζησουν και αυτο ειναι ο κυκλος. στην τελικη αν θελω αναπαραγωγη τα χωριζω...εδω μεχρι και τα μπρεβης την πεφτουν στα μωρα τους.παρολ'αυτα εχω 2 μικρα..Οπως βλεπετε στην φωτο δεν φενεται κανενα ψαρι,κι'ομως υπαρχουν μεσα 13 ψαρια μεσα...αυτη ειναι η ομορφια της ταγκανικα....εμενα μου φτανει που εχω το αλφα και το ωμεγα στο σπιτι μου μεσα...φωτο θα παρετε στο μελον και σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panioul Εμφάνιση μηνυμάτων
Akouli το ενυδρείο σου μου άρεσε πάρα πολύ αν και θα ήθελα περισσότερες φώτο. Ξεκινάω και εγώ ένα ενυδρείο ταγκανίκα. Να το εμπιστευθώ το synodontis με julie transcriptus; Τι λες;
οτι ψαρι βαλεις απ'την λιμνη...αναλογα τα λιτρα σου ..ταιριαζει..<αναλογος τι θες>.. ποσα λιτρα εχεις;;; και τι θελεις ;;; και κατι αλλο.τα σινοδοντης εινα πολυ σπανια ,και ακριβα ψαρακια.
__________________
φιλικα παντα Ακης

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akoulis : 29-08-11 στις 03:42 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01431 seconds with 11 queries