Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 17-01-16, 16:31
Νικολέτα Ο χρήστης Νικολέτα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-08-2015
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 531
Προεπιλογή

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω βρει κάτι συγκερκιμένο μεσώ e-bay , ψάχνω για πλήρες σύστημα cO2 μανόμετρα , πιεστήρας , διαχυτης , σωλινάκια . Η μπουκάλα αυτη καεαυτη είναι εύκολο να βρεθει εξάλου έχουμε στο σπίτι 2 2λιτρες πιροσβεστικές :P . Το όλο συστημα το τεχνικό ειναι δυσκολο να βρεθει ... Στην Ελλαδα και συγκεκριμενα για Θεσσαλονικη που ρωτησα μου ειπαν πληρες συστημα καινουργιο με 2λιτρη μπουκαλα 240 ευρω , αρκετα τσιμπιμενο ... Ελπίζω κατι να βρω ή απο bay ή σε καποιο καταστημα καινουργιο αλλα σε καλυτερη τιμη μεχρι να περασουν οι 8 εβδομαδες το dry start πρεπει να το εχω βρει . Εαν υπάρχει κάποιος που ξέρει που μπορω να βρω σε καλύτεςρη τιμη καινουργιο συστημα co2 να μου πει ?

Σε ευχαριστώ πολύ Lth1 να σαι καλα για τα καλα σου λόγια , αν και ακόμη δεν έχει εξελιχθει καθόλου η φυτομάζα , θέλει 6 βδομάδες dry start για να δειξει ενα πρωτο αποτελεσμα το aquascape . Γενικά τα υγρά και τα υπόλοιπα δεν κάνω τιπότα σχεδόν σε βαριά φυτεμένα και μεγάλα σε λιτρα ενυδρεια . Σε DIY δεν μπορω επισης να παω γιατι ειμαι στα 240 . Οποτε η μόνη λύση ειναι να βρω πληρες συστημα co2 εντος των επόμενων δυο μηνών όσο θα διαρκεσει το dry start .
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01378 seconds with 11 queries