Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #169  
Παλιά 08-11-16, 08:54
Το avatar του χρήστη paulos-ex
paulos-ex Ο χρήστης paulos-ex δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-04-2010
Περιοχή: Κατερινη
Μηνύματα: 69
Angry

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από G_AQUA Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά που συμμετέχουν!!!

Έχουμε ωραία ενυδρεία για να ψηφίσουμε αλλά η αλήθεια είναι πως περίμενα κι από άλλους μποστανάδες του φόρουμ να στείλουν ενυδρεία.

Δεν ξέρω γιατί δεν κατέβασαν συμμετοχές (θα μου πείτε τώρα βέβαια ότι κι εγώ δεν κατέβασα αλλά έχω καλή δικαιολογία ) και νομίζω ότι μόλις κλείσει ο διαγωνισμός ίσως καλό είναι να κάνουμε μια κουβέντα απολογιστικά για το πως μπορεί ένας επόμενος διαγωνισμός- όποτε γίνει- να τα σπάσει....

Σε ότι αφορά τα λίτρα, θεωρώ ότι τα παιδιά έχουν δίκιο. Τα λίτρα που χωρίζουν τις κατηγορίες είναι τα μικτά και οι διαστάσεις οι εξωτερικές τους. Μικρή σημασία έχει όμως, είπαμε, αφ' ενός μια...χαλαρή παρέα είμαστε και αφ' εταίρου ένα ενυδρείο που είναι ωραίο ως 95 λίτρα είναι ωραίο και ως 110...

Μια τελευταία παρατήρηση, θεωρώ ότι τα αποτελέσματα δεν θα έπρεπε να τα βλέπει κανείς πριν την τελευταία ημέρα και ,αν τέλος πάντων πρέπει να τα βλέπουμε, να τα βλέπουμε αφού ψηφίσουμε. Οχι πριν....
Συμφωνο με τον προλαλησαντα και στα δύο θέματα, όσον αφορά το δεύτερο για την ψιφο θα είμασταν πιο αντικειμενικοι.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01367 seconds with 11 queries