Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 30-10-12, 13:04
Το avatar του χρήστη Grimo
Grimo Ο χρήστης Grimo δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-12-2009
Περιοχή: Λαρισα
Μηνύματα: 52
Προεπιλογή

Ομορφα τοτε γλίτωσαμε και καποια χρήματα απο θερμαντήρα που ευχαρίστως θα τα δώσω για καλύτερο φίλτρο.

Να παραγγείλω κατι τέτοιο σε φίλτρο καθώς μου φαίνεται παρα πολυ καλό αλλα φοβάμαι τα μεταφορικά στο συγκεκριμένο καθώς θα τους ζητήσω αποστολή με κτέλ για Λάρισα. Δεν θα ήθελα να ξεπεράσω τα 50 με μεταφορικά για κανενα λόγο!
ψάχνω και σε αλλα site αλλα δεν βρίσκω φθηνά εξωτερικά. Αν ξέρεις κάποιο απο Θεσσαλονίκη θα ήταν ακόμα καλύτερα!!
Να παραγγείλω και κατι ακόμα μαζί με το φίλτρο τωρα που ειναι ευκαιρία η θα είναι comple μανίσιο? (δεν εχω ιδεα απο εξωτερικά , ενα link με βασικές πληροφορίες θα ήταν οτι καλύτερο)

grolux δεν βρίσκω πουθενα internetika εκτος απο κάποια εκτός ελλάδας που θα πάρει καιρό να έρθουν, πήρα και 3-4 τηλέφωνα σε μαγαζια τώρα αλλα τίποτα ( αν και ειχα δει παλίοτερα σε ενα pet θεσσαλονίκη) τι να πώ ολο αλλαζω πλάνα
Αν δεν γνωρίζεις απο που να παραγγείλω εχεις καμια δεύτερη γνώμη για το τι λάμπα να βάλω για να δέσει με τα ledakia που θα ειναι κατα πάσα πιθανότητα daylight!!?
-------------------------
Aκυρο! Βρήκα gro-lux στην ηλεκτρονική!

Οπότε προχωράμε στο πλάνο , το μείζον θέμα ειναι το φίλτρο και ειμαι έτοιμος.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Grimo : 30-10-12 στις 13:04 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01345 seconds with 11 queries