Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 21-09-05, 21:29
joker Ο χρήστης joker δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 19-09-2005
Περιοχή: Σέρρες
Μηνύματα: 28
Προεπιλογή Και συνεχίζω... τον μονόλογο.

Καλοι μου ανθρωποι. Ειναι πολυ ευχαριστο το γεγονος οτι μοιραζεστε τις γνωσεις σας με μας τους αρχαριους αλλα εχω την εντυπωση πως οι περισσοτεροι δεν ασχολουνται με την κατασκευη ενυδρειου.Νομιζω οτι η παραμετροποιηση των διαστασεων στα μετρα του καθενος ειναι ενας πολυ καλος λογος για να ασχοληθει καποιος.Αρκει να εχει την ορεξη, χρονο και να γνωριζει οτι αυτο που θα κανει θα ειναι ασφαλες και υδατοστεγες. Στο θεμα της ασφαλειας θα ηθελα να βοηθησω καπως αλλα δεν εχω τις γνωσεις για μεγαλα λειτουργικα home made ενυδρεια.Παρακαλω οσοι ασχοληθηκαν εστω και λιγο με την κατασκευη ας δωσουν μερικες πληροφοριες. Στο κατω κατω οτι και να προσπαθησω να κανω θα είναι free και στα ελληνικα ρε παιδια.Ξερουμε αγγλικα αλλα ειναι ολιγον απο αγανακτηση να ειμαστε τοσο πισω.(Βιβλιογραφια,sites klp.(ένας tsamisaquarium και ο ηλιοπουλος?(αν δεν κανω λαθος).Παντου (αν και δεν τους ξερω τους ανθρωπους) βλεπω τα ιδια ατομα (takis,halvas69,klp.).Ας κανουμε κι εμεις κατι.
(Η αποψη μου ειναι αυτη βεβαια)
Ανεβαζω μια ποιο λειτουργικη (κατα ενα μικρο βαθμό) εκδοση του .xls
Οι περισσοτεροι θα το καταλαβαν, αλλα για οσους δεν... δωστε μονο διαστασεις σε χιλιοστα (mm) στα κελιά Β2,Β3,Β4,Β5(αυτο το κελί δεν ειναι απαραιτητο να του αλλαξετε τιμη)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01485 seconds with 12 queries