Θέμα: TANGANYIKA
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 22-11-07, 00:10
Το avatar του χρήστη octania246
octania246 Ο χρήστης octania246 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 20-05-2007
Περιοχή: salonica
Μηνύματα: 444
Προεπιλογή

σας ευχαριστω ολους σας για τα καλα σας λογια.η αληθεια ειναι οτι χωρις την βοηθεια του φορουμ δεν θα τα καταφερνα.
το αρχικο μου πλανo ηταν με αλλο background αυτο τις juwel το οποιο ειχα ειδη παρει παροτι οι περισσοτεροι με ειχαν αποτρεψει να μην το βαλω λογο του περιορισμενου βαθους.ξαφνικα ομως και τυχαια ειδα σε μια βιτρινα το συγκεκριμενο και χωρις σκεψη το πηρα μιας και με ενθουσιασε.αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι δεν ειναι απο μαλακο υλικο οπως τις juwel αλλα σαν ξυλο η πολυεστερικο.μηπως γνωριζει καποιος ποιας εταιριας ειναι?

οπως και να εχει το ενυδρειο μου πιστευω οτι δεν ειναι το απολυτο βιοτοπικο τις λιμνης.απλα προσπαθησα να κανω κατι που να πλησιαζει και να ειναι οσο το δυνατον ξεχωριστο.απλα η αποφαση που πηρα ειναι οτι πλεον το background θα μπει σε ολα μου τα ενυδρεια.καλο χρυσο το χαρτονι αλλα και καμια σχεση.

Παράθεση:
Πιστεύω θέλει το διπλάσιο, αλλά και παραπάνω πάχος άμμου μιας και σκάβουν.
Επίσης ίσως να χώριζες σε 2-3 κομμάτια το ενυδρείο με 1-2 πλατιές πέτρες.
αυτη την στιγμη το παχος τις αμμου ειναι γυρω στους 6,7ποντους.πιστευετε οτι δεν ειναι αρκετο?
ο λογος που δεν το χωρισα ειναι οτι δεν ηθελα να περιορισω και αλλο την περιοχη των κελυφων μιας και ο χορος ειναι ειδη αρκετα περιορισμενος.
βεβαια αν πιστευετε οτι ειναι καλο να γινει γιατι οχι να το δοκιμασω

και παλι ενα ευχαριστω σε οσους με βοηθησαν.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01441 seconds with 11 queries