Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #55  
Παλιά 02-01-15, 02:47
Το avatar του χρήστη stanisalus18
stanisalus18 Ο χρήστης stanisalus18 δεν είναι συνδεδεμένος
Το πολυεργαλείο
 
Εγγραφή: 13-09-2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 2.187
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπραβο βρε Γιάννη.
Ωραίο και εξυπνο το στηριγμα για το φωτιστικό
Περιμενουμε πιο λεπτομερείς φωτογραφίες
χαιρομαι που σου αρεσει οι φωτογραφιες αναμενονται ...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από polykarpos Εμφάνιση μηνυμάτων
παρα πολυ καλη δουλειά μαστοράκο κ όντος η βάση για το φωτιστικό είναι όλα τα λεφτα! τώρα μου έβαλες ιδέες !!! άλλωστε αυτή ειναι η όλη ιδέα των παρουσιάσεων...


θα σου έκανα μια μικρή πρόταση για το φωτιστικό , είναι στηριγμένο στις δυο άκρες απο δυο νήματα (δεν ξερω αν ειναι μεταλλικά κτλ...) αλλά εγώ θα έκανα διπλά κρεμαστά σε κάθε άκρη.
αν υπολογίσεις οτι η μια πλευρά έχει κ το καλώδιο όπου αν δεθεί με ενα δεματικό τότε μπορεί να κάνει κ την δουλειά του κρεμαστού όμως απο την άλλη πλευρά θα εβαζα διπλό νήμα με ανεξάρτητο δέσιμο

το φωτιστικό είναι κ αυτό δικό σου? δεν το πρόσεξα!

όλα τα παραπάνω τα λέω πάντα καλοπροαίρετα κ προς αποφυγή παρεξηγήσεων όμως το πάν ειναι η ασφάλεια η δική σου κ βέβαια τα ζωντανά! δεν θα θελα να μαθω ποτέ ότι κάτι πήγε στραβό κ έκανε "μπατζιν τζαμπινγκ" το φωτιστικό...

Καλές επιτυχίες κ παντα έτσι με καλές κατασκευές!!!
να ειστε καλα κυρ πολυκαρπε σας ευχαριστω, θα μπει τζαμι απο πανω για να μην υπαρχουν τρελες αποριες σε θερμοκρασια κ για να μην εχω θεματα με την υγρασια στο σπιτι δεν ειναι ετοιμο ετσι κ αλλιως, θελει καποιες δουλειες στις λεπτομερειες ακομα

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
Και γιατί να είναι κρεμαστό το φωτιστικό... και όχι μέσα σε καπάκι;
Όμορφη τελικά η κατασκευή... εύγε Γιάννη.-
χαιρομαι που σου αρεσει προτιμω το κρεμαστο φωτιστικο παρα να ειναι σε καπακι μεσα αν δεν ειναι απο τα ετοιμα ενυδρεια.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραια κατασκευη...και μ αρεσει να βλεπω δωμάτια...με περισσότερα απο ενα ενυδρεια!!!!!!!!
θανκς σοκολατενιε πουμα, επιασαν τα δυο ενυδρεια σχεδον ολο το χωλ στο σπιτι
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01988 seconds with 11 queries