Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 20-03-14, 14:22
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.387
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από FOEAP1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πέτυχες τον σκοπό σου αν και είμαι αρκετά συνειδητοποιημένος για αρχάριος στις κιχλίδες. Είμαι της άποψης ναι μεν να έχουμε ένα στολίδι στο χώρο μας για το χόμπυ μας αλλά και αυτά τα έρμα που ζουν μέσα εκεί να περνάνε επίσης υπέροχα. Απλά ξέρεις...συμβουλευόμαστε..αναλύουμε...φιλτράρουμε. ..πράτουμε..Έτσι θεωρώ ότι είναι. αυτοί που με βεβαίωσαν ήταν από δύο πλευρές. Από τη μία κάποιοι που ασχολούνται με το άθλημα εμείς εδώ πετάμε αητό? και από την άλλοι εκείνοι που μου πούλησαν τις saulosi που δεν είναι υβρίδια?. (Ξέρεις Κλεόβουλε δυστυχώς εδώ είναι που την πατάμε κάπου όλοι λίγο πολύ. Αν ακούς πολλές απόψεις και δεν ξέρεις,τον πιο πειστικό θα ακολουθήσεις μέχρι να μάθεις..)Λυπάμαι που δεν ήμουν αρκετά πειστικός στο θέμα σου http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=78425 Διάθεση να αλλάξω τώρα...δύσκολα γιατί τώρα τα οικονομικά μου δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση.. από τον άλλο μήνα βλέπουμε..Άλλωστε σου έιχα πει..Ψάχνω χρώματα και ευνοϊκές συνθήκες μεταξύ τους.
Μόνο επιγραμματικά:
Ο αρσενικός saulosi γίνεται σχεδόν ίδιος με τα demasoni, οπότε θα τραβάει ζόρι.
Τα demasoni εκτός του ότι δεν τα προτείνω σε αρχάριο, δεν μπαίνουν σε χαρέμι αλλά σε ομάδα των 10-12 ατόμων. Αυτοί που στα 'δωσαν ήταν σίγουροι για το φύλο τους?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01463 seconds with 11 queries