Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 03-04-07, 18:33
Το avatar του χρήστη GhostShip
GhostShip Ο χρήστης GhostShip δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2007
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 365
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην GhostShip
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Yiannis59 Εμφάνιση μηνυμάτων
Για το θέμα της εξυπηρέτησης επιτρέψτε μου να εχω κάποιες αντιρρήσεις αλλά και πάλι μπορεί να έτυχε σε μένα και οχι μια φορα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από steady
αναλογα βασικα τι ψαχνει ο καθενας εγω προτειμω την πρωσοπικη επαφη με τον καταστηματαρχη αν γνωριζεσαι με τον αλλο ειναι αλλιως και καλυτερες τιμες και μπορεις να κανεις πολλα πραγματα ειναι ποιο ανθρωπινο.βασικα πιστευω αν θες κατι αμα δεν κανεις μια γυρα στα μερικα πετσοπ σωστη δουλεια δεν γινεται αλλου θα βρεις το ενα αλλου το αλλο εχω βρει στο watter inn ψαρια στην διπλασια τιμη αποτι σε αλλα πολυ μικροτερα πετσοπ...σε αναλωσιμα ομως ειναι κομπλε...
Θα συμφωνήσω με το Γιάννη και με τον steady, κάτι άλλο που μου κόλλησε είναι το παρακάτω: Έχω πάρει μια φιάλη co2 από την Πρόνοια ΑΕ γύρω στα 46 ευρώ, τελευταία είδα στο water inn ακριβώς τις ίδιες φιάλες co2 με της Πρόνοιας ΑΕ που κατα 99% είναι αγορασμένες απο εκεί βαμμένες γκρί(από κόκκινες) με ένα αυτοκόλλητο water inn πάνω να πωλούνται γύρω στα 75 ευρώ, εντάξει όπως είναι λογικό αυτό με χάλασε πολύ, αυτό δεν είναι μόνο αισχροκέρδια, αυτό είναι διπλάσια τιμή!

Βέβαια ο καθένας με τις ανάγκες του, αλλά εμένα αυτό μου φάνηκε "κάπως" LoL

ΥΓ: Και νομίζω πως πρέπει να έχεις γυρίσει τουλάχιστον "πολλά" μαγαζιά για να έχεις άποψη, μη ξεχνάμε πως το μέγεθος ενός μαγαζιού δε σημαίνει πως είναι και το καλύτερο από διάφορες απόψεις...
__________________
Δημήτρης
Aquarium can constitute high aesthetic and internal calm product !

http://www.zoofilia.gr/newsletters/stopviolence.html

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ...!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01510 seconds with 11 queries