Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 06-06-18, 18:54
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Θα συμφωνησω με το ότι το ποστ είναι εντελώς άκυρο για ένα ενυδρειακό φορουμ και η συνεχής ανάρτηση θεμάτων, κουράζει


Το παντός επιστητού, εγώ το καταλαβαίνω : Θέματα γενικού ενδιαφέροντος τα οποία δεν υπάγονται στις προηγούμενες κατηγορίες, τα οποία θα χρησιμεύσουν εάν διαβαστούν απο τα μέλη του φόρουμ


@oreonymos, θα με συγχωρήσεις για τη διαφωνία, αλλά το φορουμ δεν ειναι : ανοίγω θέματα όταν δε έχω τι άλλο να κάνω


ΥΓ : Δε θα απαντήσω σε κάποιο ποστ, επικαλλούμενος την πνευματική ανέκτικότητα μου
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oreonymos Εμφάνιση μηνυμάτων
η αρχη του θεματος,ειχε να κανει με τις διαφορετικες προσεγγισεις,τις τριβες που δημιουργουνται.αυτο κατα την ταπεινη μου αποψη,αφορα αρκετους.τωρα εσυ απο που εκλαμβανεις ως προσβλητικο το οτι πολλες φορες επιστημονικες προσεγγισεις ειναι εκ του πονηρου,οτι εχω υπαρξιακες ανυσηχιες,κτλ μου φαινεται περιεργο.αν το ζητουμενο ηταν να διαβαλεις το post,ετσιθελικα,η κατοπιν προσυνενοησεως, παλι δεν με πειραζει.ομως αν θελεις σαν moderator,σαν παλιος,σαν μελος κλικας να κανεις το στρατονομο καντο σε καποιον αλλο.δεν με ποτιζει ουτε με ταιζει κανενας. δεν θα το ανεχτω.θελεις να το κλειδωσεις κανε το.απο εδω και στο εξης,οτι αφορα θεματα που με αφορουν,η δικη σου αναμιξη θα εκλαμβανεται ως επι προσωπικου επιθεση με οτι αυτο συνεπαγεται.

Εντελώς άκυρη προσέγγιση, ειδικά για κάποιον που 1ον δε γνωρίζεις 2ον ειναι μόνιμα χαμηλών τόνων (σε αντιθεση με μένα!!) και 3ον έχει γνώσεις σε θέματα που δε γνωρίζεις καν την ύπαρξη τους!
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ChocolatePuma : 06-06-18 στις 18:54 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01500 seconds with 11 queries