Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 23-11-16, 16:44
Το avatar του χρήστη mathiu
mathiu Ο χρήστης mathiu δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-04-2016
Περιοχή: Αττικη
Μηνύματα: 453
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ κοντά τις έχεις τις θέσεις για τις λάμπες (σαν ζευγάρια)... ΑΝ τις βάλεις έτσι, μειώνεις την διάρκεια ζωής τους.
ΑΝ αφήσεις μόνο τις 2 που φαίνονται στην φωτογραφία... είσαι εντάξει.
Το κουτί εκτός ότι "κλέβει" χώρο για μεγαλύτερες λάμπες... σε τι θα χρησιμέψει;
Τις εχω ετσι κοντα γιατι οι ανακλαστηρες δεν με βολευαν αλλιως εβαλα 3 και πανε 2 λαμπες ανα ανακλαστηρα. Αρχικα θα εχω 4 λαμπες απλα μετα απο συμβουλή συνχομπιστα αν θα θελω να παιξω με σκληρα κοραλακια κλπ θα χρειαστω 6 για να εχω περισσότερες επιλογες σε λαμπες φασμα κλπ. Ετσι εβαλα 6 και βλεπουμε. Τωρα για το κουτι οπως αρχικα ειπα ειναι κοπια γνωστου φωτιστικου. Δεν εξυπηρετει σε κατι καθαρα σχεδιαστικο το θεμα. Μου αρεσαν πολυ οι γωνιες που εχει το συγκεκριμένο φωτιστικο και προσπαθησα να το αντιγραψω.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexis cosmo Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπραβο ρε mathiu πολυ ωραιο.
Αντε να το δουμε να δουλευει εμεις που ζηλευουμε
Νασαι καλα φιλε μου! Αυριο με το καλο να ξυπνησω νωρις γιατι δουλευω ως τις 6 και θα βαλω πλαϊνά καπακια και θα ασχοληθω με συνδεσμολογια. Και τελος ανεμιστηρες και κομματι πλεξι με βάψιμο. Παλευω ταυτόχρονα και το 2ο φωτιστικο με high power leds με tc420 και εχω μεινει πισω [emoji1]

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------

Μπηκαν και οι ανακλαστηρες [emoji3] ερωτηση ανεμιστηρες να βαλω η οχι; πρεπει να φυσανε πανω στα μπαλαστ;

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mathiu : 23-11-16 στις 16:44 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01698 seconds with 11 queries