Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #922  
Παλιά 29-09-10, 11:31
Χαραμάδας Ο χρήστης Χαραμάδας δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: xarilaou-thessaloniki
Μηνύματα: 473
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Χαραμάδας
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chris129 Εμφάνιση μηνυμάτων
μια χαρα τα λες Πανο και σκεψου οτι οι μισοι και παραπαω δεν ειναι καν μελοι του ΠΣΦΕ αλλα κατα αλλα οριζουμε το μερος συναντησεων του συλλογου χαχαχχαχ μονο στην Ελλαδα γινεται αυτο χαχαχαχαχα
Χρηστάρα φίλε μου με στεναχωράς.
Εχω την εντύπωση ότι οι μηνιαίες συναντήσεις είναι ανοικτές για όλους και όχι μόνο για τα μέλη το ΠΣΦΕ.
Εχω επίσεις την εντύπωση ότι τα ''μή μέλη'' ήταν κατά πολύ περισσότερα από τα ''μέλη'' στα 3-4 χρόνια που έρχομαι σ'αυτές τις συναντήσεις.
Εχω επίσεις την εντύπωση ότι όταν κάποιον δεν του αρέσει κάτι καλά θα κάνει να το λέει,εκτός αν είναι ''πρόβατο'',ή την κάνει ''ψώνιο'' και απλά δεν ξαναπατήσει σε μέρος που δεν του αρέσει (εγώ προσωπικά έφερα τρείς φορές φίλους--εκτος gab--sto bennigans,και ακόμη περιμένουν την σερβιτόρα να παραγγείλουν).
Και φυσικά συμφωνώ μαζί σου ότι μόνο στην Ελλάδα γίνεται,κάποιοι να τρέχουν (για καλύτερες καταστάσεις) και κάποιοι άλλοι αντί να τους επαινούν(όχι απαραίτητα)....να τους κράζουν.
Το θέμα υποτίθεται ξεκίνησε για το τσιγάρο.
Δεν ήταν όμως έτσι.Νομίζω ότι οι περισσότεροι από μας ήταν δυσαρεστημένοι από το ''bennigans''.
Γι αυτό και προτείναμε κάποιοι την ανεύρεση εναλλακτικής λύσης.Και σου το λέω εγώ που μένω στα 5 λεπτά από το ''bennigans''.
ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΚΑΛΩΝΤΑΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ Π.Σ.Φ.Ε.
Ο Κώστας σχεδόν παρακάλεσε και τα ακούει.Δέκα αναφορές έκανε και προσπαθεί για το καλύτερο...αλλά τα ακούει.Πράγματι αυτά μόνον στην Ελλάδα γίνονται.
Και βέβαια καλή η πλάκα για κάποιους (με αρχηγό τον Χαρούλη) ,αλλά στο συγκεκριμένο θέμα θα παρακαλούσα να κοπεί, γιατί γίναμε κουραστικοί ως προς το που θα πιούμε έναν καφέ μια φορά τον μήνα.
 
Page generated in 0,01455 seconds with 11 queries