Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #46  
Παλιά 18-08-14, 10:30
mpoumpouzos Ο χρήστης mpoumpouzos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-09-2013
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μηνύματα: 165
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kixlidatos Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα αυγα να προσεχεις καθε μερα,μην νεκρωσει καποιο και σου μολυνει τα υπολοιπα.
Πολυ καλο που θα εχει πλατη το ενυδρειο.

Παραξενα ζωα ειναι,εκει που λες ενταξη ετσι ειναι,την αλλη βαρανε,και τα βαζουν μονο με το σοι τουςΟ δικοσμου μου τσακισε και τα 5 μικροτερα του,ακομα και την θηλυκια που ζευγαρωνε,την εσωσα την τελευταια στιγμη,και την εχω σε καραντινα
τα βλεπω καθε μερα και προσπαθω να παρατηρησω μη νεκρωσει κανενα για να το βγαλω,ειναι λιγο δυσκολο στο σκατο που τα εβαλα αλλα ηταν το μονο που μου δουλεψε απο οσα προσπαθησα να φτιαξω..............λες να μου κανει και μενα τιποτα τετοιο???να σου πω κατι πιστευω οτι γινομαστε καποιες φορες υπερβολικοι με το θεμα βιοτοποικοτητα.......καλο βεβαια να προσφερουμε στα ψαρια μας αυτο που τους αξιζει αλλα ποσα απο αυτα εχουν πραγματικα δει η γνωρισει το πραγματικο τους βιοτοπο???
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mpoumpouzos Εμφάνιση μηνυμάτων
τα βλεπω καθε μερα και προσπαθω να παρατηρησω μη νεκρωσει κανενα για να το βγαλω,ειναι λιγο δυσκολο στο σκατο που τα εβαλα αλλα ηταν το μονο που μου δουλεψε απο οσα προσπαθησα να φτιαξω..............λες να μου κανει και μενα τιποτα τετοιο???να σου πω κατι πιστευω οτι γινομαστε καποιες φορες υπερβολικοι με το θεμα βιοτοποικοτητα.......καλο βεβαια να προσφερουμε στα ψαρια μας αυτο που τους αξιζει αλλα ποσα απο αυτα εχουν πραγματικα δει η γνωρισει το πραγματικο τους βιοτοπο???
ασχετο μηπως εχεις η γνωριζεις να εχει καποιος κανενα καλο tumbler???

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mpoumpouzos : 18-08-14 στις 10:30 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02154 seconds with 11 queries