Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 06-06-10, 02:16
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Τις αποδείξεις της έχεις. Δες το νερό σου που έχεις U.V και τρέχει εδώ και 5 χρόνια αν δεν κάνω λάθος!
-------------------------
Αμα αυτα που γραφουμε εδω δεν τα διαβαζεις σωστα και βγαζεις λανθασμενα συμπερασματα...και εχεις και αποριες απο πανω..σηκωνω τα χερια ψηλα

Παρέχω την καλύτεροι και φυσικότατοι φίλτρανση στα ψάρια μου. Τα αν τά ψάρια μου δεν είναι 60-70 εκατοστά είναι καθαρά θέμα χώρου και το έχουμε συζητήσει πολλές φορές.
-------------------------
Δηλαδη, θεωρεις οτι με 15, 20, και δεν ξερω κι'εγω ποσες γλαστρες μεσα στη λιμνη, και με μια απλη υπερχηλιση το ιδανικοτερο φιλτραρισμα για τα κοι??????????????????????
Αυτο σηστηνεις δηλαδη στους νεους????? Να κανουν μια απλη υπερχηλιση???
Ξαναδες τα ψαρια σου που ειναι και το ζητουμενο.....


Αλλά πως θα μιλάμε??????????? Με το googling που κάνετε εσύ και ο Βασίλης?
-------------------------
Με εμπειριες ανθρωπων με πολλα χρονια στον χωρο και με κοι φυσιολογικης αναπτυξης οπως αρμοζει σε ενα κοι.
Ξαναδες τα ψαρια σου που ειναι και το ζητουμενο.....

Μόνο με δοκιμές μπορούμε να έχουμε ασφαλή συμπεράσματα. Αυτές τις δοκιμές πρέπει να μοιραζόμαστε με τους υπόλοιπους εδώ.
Λανθασμένες δοκιμές έχω κάνει αρκετές (για αυτό άλλωστε ονομάζονται δοκιμές) έβγαλα τα δικά μου συμπεράσματα και τα προτείνω. Δεν είναι κανείς εδώ υποχρεωμένος να ακολουθήσει αυτά που λέω. Ο κάθε ένας μπορεί να κάνει της δικές του δοκιμές και να αποφασίσει.
-------------------------
Εισαι σιγουρος οτι με τον τροπο και το υφος που γραφεις δεν υποχρεωνεις κανενα????
Και βεβαια ο καθενας μπορει να κανει τις δικες του δοκιμες αλλα να πατα σε καποια βαση ψαχνοντας και διαβαζοντας για το τι θελουν τα κοι...για να γινουν κοι.
Γι'αυτο ξαναδες τα ψαρια σου που ειναι και το ζητουμενο.......

Ποιες είναι ακριβός οι μαλακίες και τη δεν δουλεύει?
-------------------------
Το μαλακιες το βγαζω εξω.......
Απλα ξαναδες τα ψαρια σου που ειναι και το ζητουμενο........
Γιατι στην τελικη για να πει καποιος οτι παρεχει στα ψαρια του το ιδανικοτερο που εδω μιλαμε για κοι πρεπει τα κοι (αναλογα απο το περιβαλλον που ζει) να παρει και το αναλογο μεγεθος και υπευθυνοι γι'αυτο ειμαστε εμεις.
Το τι δεν δουλευει σωστα με αποτελεσμα τα κοι σου να εμειναν στασιμα (που δεν ειναι μονο ο χωρος) θα το μαθεις απο τα koi forum που ευτυχως υπαρχουν αρκετα.

Δυστυχώς είτε το θέλουμε είτε όχι συμβαίνουν αυτά στα φόρα. Το αποτέλεσμα μετρά στο ότι ο χομπήστας θα βγάλει ποιο σαφή συμπεράσματα. [/QUOTE]

Με τον τροπο που γραφουμε????
Μμμμμμ.....δεν θα τολεγα....αλλα ενταξει....
__________________
MY POND

ΕΝΑΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01734 seconds with 11 queries