Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #190  
Παλιά 25-05-18, 09:49
Το avatar του χρήστη aliens-
aliens- Ο χρήστης aliens- δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-04-2011
Περιοχή: Αθηνα - Βρηλισσια
Μηνύματα: 531
Προεπιλογή

Είχα ανησυχήσει τότε, οπότε πήρα και άλλες γνώμες πριν κάνω κάτι βιαστικό. Μου είπαν ότι δεν έχω λόγο ανησυχίας. Εδώ και ένα χρόνο δεν έχει δείξει κάτι ανησυχητικό, οπότε δεν χρειάστηκε να κάνω κάτι. Είναι ένα από τα 2 μεγάλα θηλυκά που είδα να κυνηγάνε τώρα στην αναπαραγωγή. Είναι το μόνο (μαζί με ένα αρσενικό) που έχουν αρχίσει να τρώνε από μπιμπερό !!! Περιμένω να νιώσουν και τα άλλα ποιο άνετα με το μπιμπερό για να ανεβάσω βίντεο

Η αλήθεια είναι ότι αυτό μαζί με άλλα 2 είναι ισραηλινά. Έχουν διαφορετικά χαρακτηριστικά και αναλογίες με όλα τα υπόλοιπα ιαπωνικά και από κοντά φαίνονται σαν την μύγα μες το γάλα, αν πας να κάνει σύγκριση. Δεν έχουν κάτι ανησυχητικό, απλώς έτσι είναι η ράτσα τους και είναι απόλυτα φυσιολογικό.

Υ.Γ. Πρέπει να αγοράσω απόχη (τις βρίσκω ~50€ στο ebay) και μετά μια μεγάλη λεκάνη για να χωράει 1 ΚΟΙ, αλλά τα τσιγκουνεύομαι τα λεφτά. Τότε θα μπορώ να βγάλω κοντινές φώτος. Αλλιώς πρέπει να έρθει κάποιος από κοντά να τα δει για να γίνει διάγνωση, όπως και έγινε Έχει να προτείνει κάποιος κάτι? Αυτές που έχω βρει εδώ κοντά μου, έχουν μεγάλες τρύπες και φοβάμαι μην μπλεχτεί κανα πτερύγιο και τραυματιστούν.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01376 seconds with 11 queries