Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #170  
Παλιά 04-08-17, 00:27
Το avatar του χρήστη XrhstosT
XrhstosT Ο χρήστης XrhstosT δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-03-2016
Περιοχή: Κάτω Πατήσια
Μηνύματα: 660
Προεπιλογή

Εδώ και κανα 10ήμερο ψευτοκυνηγιούνται.Αυτό είναι πιθανό.Πάντως κάνει βόλτες και ξαναγυρίζει στη γωνία.Κάθεται για ένα διάστημα και ξανακολυμπάει.Πριν καθόταν ακίνητο.Μια βελτίωση υπάρχει.Φαίνεται όμως να μην κολυμπάει καλά ή απλά να φοβάται να κολυμπήσει.Είναι και το πιο μεγαλόσωμο πάντως.Και είναι ένα συγκεκριμένο που είναι συνέχεια δίπλα του ρε παιδιά!Πραγματικά όπου πάει στέκεται δίπλα του.Εδώ και δύο ώρες τώρα.

Στάλθηκε από το M5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Έκανα το βραδυνό τάισμα και το ψάρι ακολούθησε κανόνικά τη διασικασία.Ήρθε μαζί με τα άλλα στο τζάμι να ζητιανέψει,ενώ στο απογευματινό τάισμα καθόταν στη γωνία κάτω.Έφαγε,όχι πολύ όμως γιατί φαίνεται ότι δεν μπορεί να κολυμπήσει όπως τα άλλα.Έτσι τα υπόλοιπα το προλαβαίνανε.Κάνει μικρές βόλτες στο ενυδρείο αλλά για λίγο και ξεκουράζεται σε άλλο σημείο τώρα στη μέση του ενυδρείου όπου και εκεί έχει λιγότερη ροή.Παρατήρησα επίσης ότι ένα άλλο ψαράκι πάει και το ενοχλεί.Σίγουρα φαίνεται πολύ καλύτερα,δεν έχει κάποιο χτύπημα ή κάποια απώλεια στο σώμα του πχ από δάγκωμα.Φαίνεται όμως ότι δεν έχει δύναμη να κολυμπήσει στο ρεύμα,αλλά ανεβαίνει και αρκετά ψηλά στο ενυδρείο στην αναζήτησή του για τροφή.Τι να πω,περιμένω...

Στάλθηκε από το M5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Επίσης μόλις έφαγε,έκανε τις "ακαθαρσίες" του και το χρώμα ήτανε φυσιολογικό καφέ-μαύρο.

Στάλθηκε από το M5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη XrhstosT : 04-08-17 στις 00:27 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01590 seconds with 11 queries