Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #50  
Παλιά 07-06-18, 10:40
Το avatar του χρήστη pagokoftis
pagokoftis Ο χρήστης pagokoftis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-10-2013
Περιοχή: Πάτρα
Μηνύματα: 896
Προεπιλογή

oreonymos να πω ότι μπαίνω καθημερινά στο φόρουμ και τον τελευταίο μήνα όντως βλέπω να σχολιάζεις παντού και να ανοίγεις τα θέματα που ανοίγεις με τους εκάστοτε τίτλους... όχι οτι είναι κάτι κακό... και λέω από μέσα μου ρε παιδιά ποιός είναι αυτός??
Ανοίγεις το συγκεκριμένο ποστ, σου απαντάνε πιστεύω με ευγένεια, σε ρωτάνε κάποια πράγματα, δεν απαντάς, και αρχίζεις και φορτώνεις ξαφνικά, χωρίς λόγο... Ξαναδιάβασα δύο φορές την συζήτηση να δω για ποιο λόγο τσίτωσες έτσι και το μόνο που μπορώ να φανταστώ, είναι να σου στέλνουν μπινελίκια σε π.μ. για να αντιδράς έτσι...
Όντως σε ένα μήνα πως πρόλαβες να καταλάβεις κλίκες και τα συναφή??
Πώς πρόλαβες να διαβάσεις τα τόσα θέματα του Τάκη και να τον θεοποιήσεις?? Και μιλάω για τον υπέραξιόλογο άνθρωπο Τάκη που έχει προσφέρει πολλά και προσωπικά μου λείπει...
Απέκτησες σε ένα μήνα τόσους εχθρούς εδώ μέσα που γράφεις ένα ποστ για συγκεκριμένους αποδέκτες??
Πότε πρόλαβες να δεις ποιοι έφυγαν επειδή δεν άντεξαν εδώ??
Αντιδράς σαν να είσαι στο φόρουμ 10ετία και έχεις μπει με διαφορετικό όνομα ένα μήνα τώρα..
Σόρρυ αλλά δεν μπορώ να βγάλω άκρη..
Όποιος σου έγραψε και διαφώνησε, αμέσως το θεώρησες απειλή, τον έκανες εχθρό υποκινούμενο κιόλας...
Γράφω εντελώς φιλικά, πραγματικά, καθώς είναι η πρώτη φορά που διαβάζω ποστ και δεν μπορώ να βγάλω άκρη..
Έχω τύχει σε ποστ που τα μέλη διαφωνούσαν έντονα, έριξαν και κανά ελαφρό μπινελίκι.. νταξ, άνθρωποι είμαστε... αλλά διαφωνούσαν για κάτι συγκεκριμένο...
Το κάτι συγκεκριμένο εδώ, προσωπικά δεν μπορώ να το καταλάβω...
Αυτά
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01551 seconds with 11 queries