Θέμα: Χέλι
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 20-07-10, 18:00
birgin Ο χρήστης birgin δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-06-2010
Περιοχή: kerkyra
Μηνύματα: 90
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην birgin Send a message via Skype™ to birgin
Προεπιλογή σωστα τα λες...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από prospathw Εμφάνιση μηνυμάτων
μονο που αν δεν εχει χωρο να αναπτυχθει δεν νομιζω να ζησει για πολυ..
γι αυτο δεν πρεπει να αγοραζουμε ψαρια που απλα τα βλεπουμε και μας αρεσουν αλλα να ξερουμε πρωτα τις αναγκες τους
σωστα τα λες...αλλα εγω το μπερδεψα με τα μικρα σαν σκουλικια που δεν μεγαλονουν...ηταν κάτω απο το χαλίκι...οταν το έβαλα στην σακουλα και το ειδα....μου ειπε οτι δεν μεγαλωνη αλλο...και ουσιαστικά ζει κατω απο χαλικια-αμμο....ενοειται ελεγε μαμακιεσ..ο.. πετσοπ....οποτε αυριο πιθανον να το πάω πισο...και να το δωσει σε καποιον αλλον,,,,,λεγοντασ τα ιδια...
παντως ειναι ομορφο...ψαρακι..[χελι!!!!] και εδω κερκυρα δεν το εχω ξαναδει...
.................................................. .................................................. ........
ηθελα επισεισ να πω οτι δεν περνω οτι μου αρεση γιατη ετσι δεν θα ειχα ενα ενυδρειο με ενα κοπαδι guppy kai cory..
.αλλα ενα ενυδρειο με διαφορα ασχετα [ ωμορφα]..ψαρακια μεταξη τους...που απλα θα μου αρεσανανε.....και θα παιθενε ενα την μερα...για διαφόρους λογούς που τωρα πια τους ξερω....και αυτο το οφειλο στο φορουμ.....και στα ποστ ολων σας...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01414 seconds with 11 queries