Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 11-02-14, 14:48
despoina guppidou Ο χρήστης despoina guppidou δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2013
Περιοχή: Γιαννιτσά
Μηνύματα: 26
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από κ.ω.σ.τ.α.ς. Εμφάνιση μηνυμάτων
Aν τα γλιτωσεις τα ψαρια τα γλιτωσες για 20 λιτρα μιλαμε? και επεσε ολλο το κουτακι η τροφη? και δεν εχεις και τεστ αμμωνια να δεις τι γινετε , μαντες θα γινουμε Τα 20 λιτρα δεν ειναι ενυδρειο, βαλε και τι εχεις μεσα ειναι ακομη πιο λιγα.
γνωριζω το προβληματικοθεμα του μεγέθους, προμηθευτηκα απο σουπερ μαρκετ τα μεγαλα πλαστικα καλαθια που εχουν και τα ειχα μεταφερει εκει κ μου ψοφηδαν όλα τα μωρα σχεδον δεκαπεντε μωρά,κ ε έτσι ταξα ναβααλα στο εικοσαλιτρο τα τρια εναπομείναντα μωρα..για μεγαλύτερο ενυδρείο το εχω υπ οψην μου.αλλα δεν επαρκουν τα οικονομικα μου.ευχαριστω για τις συμβουλες.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Stivv27 Εμφάνιση μηνυμάτων
Στειλε μου ενα μυνημα να σε δωσω αυριο το πρωι ενα μπολιασμενο φιλτρακι και μετα βλεπουμε και για αλλο ενυδρειο!
Αγαπητε συντοπιτη μου καλησπερα,σε στειλα προσωπικο μήνυμα,νομιζω δηλαδη γιατι. ακομη δε τα πολυκαταφερνω καλα με το φορουμ.σ ρυχαριστω για την καλη σου πρόθεση,θα μ ενδιεγερε το μπόλι..οποτε ξαναμιλαμε αν σε βόλευε απογευμα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη despoina guppidou : 11-02-14 στις 14:48 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01354 seconds with 11 queries