Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 24-04-05, 12:57
cif Ο χρήστης cif δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 23-04-2005
Μηνύματα: 4
Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ ειλικρινά για το ενδιαφέρον σας και είμαι απόλυτα σίγουρος ότι θα είστε το Δεξί μου χέρι και οι συνεργοί μου για κάθε πιθανό αποτέλεσμα στην καινούργια μου προσπάθεια.. ‘Έχω είδη 3 ενυδρεία στο πατρικό μου σπίτι 60L (Μολι – Γκάμπι – Νεον κτλπ.) 2 Ενυδρεία Χ 200Λίτρα (Με ARRUANA). Όλα φυσικά είναι εντοιχισμένα. Τώρα μπήκα στο δικό μου σπίτι και έχω είδη φτιάξει το γυαλί το οποίο θα φαίνεται και από τις 2 πλευρές (θα χωρίζει τα 2 σαλόνια που έχω, στο κάτω μέρος δηλαδή στην βάση και από τις 2 πλευρές θα έχει καναπές), Δυστυχώς δεν μπορώ να αλλάξω τις διαστάσεις γιατί πρώτον είναι έτοιμο το γυαλί 15mm και δεύτερον στο χώρο που μπαίνει θα φαίνεται σαν να είναι εντοιχισμένο, ΑΑΑ ξέχασα να σας πω ότι έχω ίδη ανοίξει 2 τρύπες στο πάτο του ενυδρείου ¾ τις ίντσας . Όσο αφορά το ύψος εκεί έχω κάποια περιθώρια γιατί μόλις στηθεί από πλευράς μηχανημάτων θα επενδυθεί με ξύλο για να μην φαίνεται τίποτα από μηχανήματα, καλώδια σωληνάκια κτλ. Στο κάτω μέρος του ενυδρείου υπάρχει μια βάση και ένας κενός χώρος (Υ80 Χ 200Μ Χ 60Φ) που μπορώ να βάλω οτιδήποτε παρελκυόμενα χρειάζονται.
Μπορώ σε αυτόν το χώρο να βάλω εκτός από τα μηχανήματα την υπερχείλιση και το Σαμπ;;;;;
Εγώ θέλω να φτιάξω κάτι εντυπωσιακό στο μάτι που να έχει και ψαράκια (μικρά ή μεσαίου μεγέθους). Φυσικά κάθε πρόταση σας δεχτεί… Θέλω να μάθω ποια και τι μηχανήματα θα χρειαστώ που να καλύπτουν και πιθανών διάφορες απαιτήσεις και που θα μπορέσω να απευθυνθώ για να τα αποκτήσω… (Φυσικά θα χαρώ αν κάποιος από εσάς που έχει την πείρα και την τεχνογνωσία θα με βοηθήσει στο αρχικό στήσιμο του καινούργιου μου ενυδρείου στο χώρο μου ‘’έστω και με αμοιβή’’)

Σας ευχαριστώ για άλλη μια φορά….
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01488 seconds with 11 queries