Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 30-05-17, 23:09
Siempre Ο χρήστης Siempre δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-05-2017
Περιοχή: Θεσσαλονίκη - Εύοσμος
Μηνύματα: 233
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitra_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Και το αντί χλώριο αυτό καλό είναι... Prime δεν είναι... Αλλά πολ καλο
-------------------------
Το φίλτρο αυτό έχει παρα πολύ ροή! Τώρα σου μιλάω για παρα πολύ. Να πάρεις ενυδρεία κο καβάκι να του βάλεις να την μειώσεις. Αλλιως τι κανει πλυντήριο.
Γενικά πάρε κι βιολογικό υλικό κι χωστου. Αντί για το σφουγγαρι που έχει... Γιατί δεν βάζεις αγγελία για Μπολι;
-------------------------
Ο θερμοστάτης γιατί να μην είναι κομπλε; είχα πάρει ενα της fluval , που σαν μάρκα αν μου ελεγες ποια σου προτείνω θα σου έλεγα μονο αυτή. Κι μου βγήκε τελείως μάπα κι είχα δώσει και 40 ευρώ και... Επειδή ηταν ψηφιακός κι κάτι τέτοια...
Μην τα υποτιμας τα boyu δεν είναι κακά.
Όχι δεν την υποτιμώ σαν μάρκα δεν την ξέρω καν απλά επειδή είδα πολλά κινέζικα στο κουτί Δεν ψήνομαι για μπόλι είναι η αλήθεια. Εννοείς ότι θα έχει μεγάλη αναταραχή το νερό με αυτό το φίλτρο; Δεν κατάλαβα τί εννοείς να βάλω για να την μειώσω?! Και αυτό με το βιολογικό υλικό θέλει να ψαχτώ λίγο. Μου φαίνονται άγνωστες έννοιες για την ώρα!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lth1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλοι ολοι ειναι οι τροποι εξαρταται παντα τι θελεις ομως...
Μπολι απο υγειες ενυδρειο και αμα πιασει εισαι μια χαρα πιο γρήγορα απο οτι με ετοιμη αμμωνια η τροφη χωρις να θελω να αναιρεσω τους αλλους 2 τροπους..ολους τους τροπους θα ηθελα καποια στιγμη να κανω
Χμμμ ενα ζευγαρι απο τι ψαρια??

Τεστακια εχεις?

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λέω να αρχίσω κλασσικά με τα γκάπι. Τεστάκια δεν αγόρασα σήμερα,θα δω αύριο μήπως μου δώσει ένας φίλος γιατί είναι ακριβά. Απο τεστάκια εκτός το τεστ για αμμωνία τί άλλα τεστ θα χρειαστώ;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Siempre : 30-05-17 στις 23:09 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01555 seconds with 11 queries