Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 12-09-18, 15:00
Νικολέτα Ο χρήστης Νικολέτα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-08-2015
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 531
Προεπιλογή

Ένα μικρό update από εμάς , τα μωρούλια μου πεινάνε και έρχονται να με χαιρετησουν πριν το πρωινο τους . Αντε και που να μπουν και στη λίμνη αργότερα τα μικρούλια μου να χαρουνε πιο πολύ και να κανουν μωράκια . Τα λατρεύω ειναι σκέτες γλύκες οχι σαν τα αλλα τα γομάρια στο μεγάλο που ΄κάναν μπούλινκ στον μικούλι μου τον Banjoο . Η ροή ειναι δυνατή στην επιφάνεια το ξέρω το ένα astro 2212 ( 1400λ/ω) βαράει ψηλά στην επιφάνεια καπου στη μέση και κανει κυματισμο παντου σε ολη την επιφάνεια της δεξαμενης , το δεύτερο astro ( 1400λ/ω ) βαράει κανονικά με κυπελάκι στην άλλη ακρη και με δυνατη ροή . Και το τρίτο φίλτρο το εσωτερικό βαράει χαμηλά-μεσαια με 2000λ/ω . Σκέφτομαι μηπως το βγάλω το εσωτερικο φιλτρο μιας και εχω πολύ δυνατη ροη για 500 λιτρα ενυδρειο με χρυσοψαρα συνολικα 1.400+1.400+2.000 = 4.800 , και το νερό ειναι κρυστάλινο . Πολύ καλά τα astro 2212 μέχρι στιγμής κανένα θέμα δεν έχω . Εσεις τι λ'ετε ?? Κατω χαμηλά στον πυθμένα μεχρι τα μεσαια στρωματα ειναι πολύ ησυχα με πιο χαμηλη ροη . Αλλα τα βλέπω δεν ζορίζονται πανε και πανω και κατω σαν τρελά :P . Εσείς τι λετε . Το βίντεο ειναι απο σήμερα το πρωί πριν ταίσω .

https://www.youtube.com/watch?v=Zm8qfftroYA
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,09697 seconds with 11 queries