Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 29-01-13, 15:22
Manos_SKG Ο χρήστης Manos_SKG δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2013
Περιοχή: Thes/niki
Μηνύματα: 27
Προεπιλογή

Ακριβώς την ίδια εξυπηρέτηση με την Ελλάδα ο προμηθευτής!!

- Βεβαίως κύριε, άμεσα θα έχετε τα νέα τεστ, όχι δεν μας έχει συμβεί να έχουμε παρόμοιο πρόβλημα και στέλνουμε ΑΡΙ σε ολόκληρο τον κόσμο από την Αγγλία, μήπως θα θέλατε να σας στείλω τα τεστ της TETRA αντί για τα ΑΡΙ σε περίπτωση που τελικά είναι προβληματική ολόκληρη η παρτίδα? Φυσικά δεν θέλω πίσω τα προηγούμενα προϊόντα κρατήστε τα και συγκρίνεται τα 2 τεστ και αν έχετε την καλοσύνη ενημερώστε με για τα ευρήματα σας ώστε να ενημερώσω κι εγώ την API. Ναι ναι τα μεταφορικά θα τα αναλάβουμε εμείς. Σας ευχαριστούμε που μας προτιμάτε και λυπόμαστε για την όποια αναστάτωση ή καθυστέρηση στις μετρήσεις σας.

Εμείς γιατί δεν ήμαστε έτσι ρε παιδιά???? Θα μου πεις αν ήμασταν έτσι θα αγόραζε ο καθένας ένα τεστ για τον εαυτό του και μετά θα έκανε παράπονα για να πάρει άλλο ένα για το φίλο του ή να το πουλήσει και στο τέλος θα έκλεινε ο πετσοπάς.... Μακάρι κάποτε να αποκτήσουμε κουλτούρα και να καταλάβουμε ότι αν δεν κλέβαμε και βασίζαμε τις συναλλαγές μας στην τιμιότητα δεν θα πληρώναμε χαράτσια και ακριβά ασφάλιστρα, αν δουλεύαμε από πάντα πολύ δεν θα δουλεύαμε πάνω από 8 ώρες τη μέρα, θα πληρωνόμασταν στην ώρα μας κοκ. Τι λέω τώρα ο αφελής...

Στα δικά μας (sorry moderators που ξέφυγα από το θέμα αλλά μου έκανε εντύπωση), μόλις παραλάβω τα test της tetra θα σας ενημερώσω γιατί φαντάζομαι ενδιαφέρει πολλούς το ζήτημα αυτό αφού τα ΑΡΙ είναι και αυτά που χρησιμοποιούν οι περισσότεροι εδώ μέσα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01482 seconds with 11 queries